Fraza Miqesie

Shko poshtë

Fraza Miqesie

Mesazh nga floroS prej Sat Sep 26, 2009 12:30 pm

ne jeten time skam pare gje me te bukur si lotet e dashurise si petalet e bukurise MIQESINE


ndoshta se keni ditur as nuk e keni menduar se dashuria lind nga shoqeria e tepruar....keshtu qe ruani.

- -> Lulet e vjeshtës po thehen shkoët dhe shoqet po ndahen

-.- Shoqrija është avantur por shoqrija mes nesh zdo të harrohet kurrrr . . . <- - -


dua te behem lot te shetis neper fytyren tende te vije deri tek buzet e tua dhe te them te dua

1000 i sho
100 i njo
10 i prenzetoj
vetum ty te dashuroj

un te lumi ti te lumi pa ni puthje nuk me merr gjumi

mik i vertete eshte ai qe te mban per dore dhe njekohesisht te prek ne zemer.

dielli rezon
hena SHELQEN
emri SHOQERI
shum me pelqen

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi