Guardiolla:Ibrahimovic eshte stervitur mire

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

26092009

Mesazh 

Guardiolla:Ibrahimovic eshte stervitur mire
Trajneri i Barcelonës Pep Guardiolla para ndeshjes me Malagan ende nuk e dinë se a do të luajë Ibrahimoviç. Por ai ka spjeguar se është në skuadër. Ai deklaroi '' Ai është stërvitur dhe ka udhëtuar me ne. Ai është duke punuar mirë me grup. Bojan është hendikep për ne, por ne duhet të shikojmë vetëm përpra. Mendojë se Leo duhet të fitojë titullin si futbollist i vitit, sepse e meriton atë'' u shprehë Guardiolla
avatar
lirim
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 23
Registration date : 22/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi