Lirita e penduar që ka marrë pjesë në Big Brother

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

27092009

Mesazh 

Lirita e penduar që ka marrë pjesë në Big Brother


Lirita Halili është e para që deklaron hapur zhgënjimin nga "Big Brother". Ajo thotë se, përveçse ka humbur kohë, nuk ka përfituar asgjë tjetër nga ai shou televiziv që vajza kosovare e quan vetëm një skenar të paramenduar.

Në një intervistë për “Shekulli”, Lirita ka thënë se nuk është penduar për asgjë që ka bërë brenda shtëpisë, por për vetë faktin që ka qenë pjesë e atij shou televiziv.

“E vetmja gjë që jam penduar është që mora pjesë në atë shou”, thotë Lirita.
Lirita është shprehur shpesh që edhe sikur ta lutnin që të futje sërish në Big Brother, ajo do të refuzonte, ndërkohë që vazhdon ta pohojë një gjë të tillë.

“A do rrije t'i në punë sikur të punoje pa lekë? Sa e di unë, Nëna Tereza ka kohë që ka vdekur, të rri unë për një orë në vlerë prej 120 euro, një muaj e gjysmë dhe t'i humb afatet e provimit që deri tani do isha e diplomuar... Thjesht jam tip i drejtë dhe e dua drejtësinë”, thotë pjesëmarrësja në edicionin e dytë të “Big Brother Albania”.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi