Seagate 2TB Barracuda me 64 MB cache

Shko poshtë

27092009

Mesazh 

Seagate 2TB Barracuda me 64 MB cache
Seagate ka paraqitur hard diskun me kapacitet prej 2 TB dhe që veçohet me 64 MB cache. Barracuda XT që veçohet me ndërfaqe 6GB/s SATA, u drejtohet gejmerëve të rangut të lartë dhe zhvilluesve multimedial

_________________
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi