Genjeshtra me e madhe...

Shko poshtë

Genjeshtra me e madhe...

Mesazh nga ♫tibe♫ prej Sun Sep 27, 2009 2:30 pm

Shpesh ndodhemi ne situata te veshtira dhe nuk dime si te dalim nga ato situata!...Ju ka ndodhur te perdorni genjeshtra (pervec nje prillit) per te dale nga situata te ndryshme qofte te bardha qofte me zarar...Cila ka qene genjeshtra juaj me e madhe qe ka shkaktuar dhe humor...?
avatar
♫tibe♫
Princess
Princess

Numri i postimeve : 52
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi