Ju bezdisin shpifje?

Shko poshtë

Ju bezdisin shpifje?

Mesazh nga ♫tibe♫ prej Sun Sep 27, 2009 2:41 pm

Shpesh degjojme se kjo vajze apo ky djale ra viktime e shpifjes se gojeve te liga dhe keto lloj shpifjesh arrijne deri atje sa te shkaktojne probleme te ndryshme ne qofte se nuk je i zoti te dallosh shpifjen nga e verteta!Shpifja i ngjan nje grereze qe te bezdis:kunder saj nuk duhet bere asnje levizje,nese nuk ini i sigurt se do ta vrisni.Te gjithe e dime se asnje nuk flet ne pranine tone ashtu sic flet ne mungesen tone.Shoqeria njerezore eshte bazuar ne kete genjeshter te ndersjellte dhe te heshtur...Ju kane bezdisur shpifjet dhe a ju ka ndodhur te shpifni ndonjehere vete?...C'mendim kini per shpifjen?
avatar
♫tibe♫
Princess
Princess

Numri i postimeve : 52
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi