Vitet e shkolles!

Shko poshtë

Vitet e shkolles!

Mesazh nga ♫tibe♫ prej Sun Sep 27, 2009 2:48 pm

...vitet e arta!

Shoqeri kristal...

Karagjozlliku ne ajer...

Preokupimi nen zerro...

Interesi, nje fjale e panjohur...

Hallet...C'do te thote hall?...

Shoke...pa fund (pa pordhe dhe interes...shoke hallall)!

Parate? ...kurre nuk mbeteshim pa to! Mos pyet ku i gjenim...

Dashurickat...ehhh!

Te dalurat me shoqnine, darkat, drekat, mbremjet...

Haramlliqet...qesh me lot kur i kujtoj!
avatar
♫tibe♫
Princess
Princess

Numri i postimeve : 52
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi