Piloti e trazon ish të dashurën e tij me aeroplan

Shko poshtë

27092009

Mesazh 

Piloti e trazon ish të dashurën e tij me aeroplan

Policia nga California ka arrestuar pilottin i cili e ka trazuar ish të dashurën e tij, pasi që disa herë ka fluturuar me aeroplan mbi shtëpinë e saj.

Policia në qytetin Concord ka njoftuar se Tom Huey, të mërkurën në mbrëmje, me fluturime të ulëta, ka kaluar disa herë mbi shtëpinë e saj.

Disa banorë e kanë lajmëruar policinë për shkak të shqetësimit, derisa Huey është arrestuar derisa po aterronte.

Piloti është mbajtur në burg dhe i është përcaktuar lirimi me garanci prej 155.000 dollarësh.

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi