Masturbon edhe derisa policia e merr në pyetje

Shko poshtë

27092009

Mesazh 

Masturbon edhe derisa policia e merr në pyetje

Një vozitës gjerman ka prishur kamionin e tij derisa po voziste nëpër Suedinë perëndimore. Policisë i ka pranuar se gjatë vozitjes po masturbonte, dhe se ishte i droguar.

Pasi që nuk ka arritur të vetëkënaqet deri në fund, ai ka vazhduar me atë “punë” edhe derisa policia po e merrte në pyetje.

“Ai po luante me vetveten në vend se të përqendrohej në rrugë. Ka masturbuar edhe derisa policia po e merrte në pyetje”, u ka thënë gjykatësja Åsa Askenbäck gazetarëve.

Kamioni me rimorkio është rrotulluar dhe ka bllokuar trafikun në rrugë. Mashkulli po masturbonte edhe në kamionin e rrotulluar kur policia ka arritur në vendin e ngjarjes.

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 25
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi