“Shet” veten për të shpëtuar mikeshën

Shko poshtë

27092009

Mesazh 

“Shet” veten për të shpëtuar mikeshën

Studentja kineze shet veten për 24.000 dollarë, sa edhe nevojiten për të shpëtuar mikeshën e saj nga fakulteti.

Njëzetedyvjeçarja Dan Dan, e cila studion në universitetin në Dezhou, të provincës Shandong, ka vendosur që të martohet menjëherë me atë që jep këtë shumë. Ofertën e vet e ka publikuar në internet.

Mikeshës së saj Zhang Yuemei i është diagnostifikuar encefalitisi, që është sëmundje e trurit dhe palcës kurrizore.

Ajo nuk ka para për shërimin i cili i nevojitet, derisa pa të do të bie në gjendje vegjetative.

"Prindërit e saj janë bujq, të cilët mund të përballojnë shpenzimet e operacionit të shtrenjtë dhe tretmanet të cilat pasojnë pas tij", ka sqaruar Dan Dan.

Dan Dan thotë se do të martohet për mashkullin i cili është i gatshëm t’i jap 24.000 dollarë, shumë e cila do të mbuloj shpenzimet e shërimit.

Përkundër humanizmit të saj, disa e kanë akuzuar se po shfrytëzon mikeshën e saj për të gjetur një burrë të pasur.

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 25
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi