Ferrara i zhgënjyer pas barazimit

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

28092009

Mesazh 

Ferrara i zhgënjyer pas barazimit


Trajneri i Juventusit, Ciro Ferrara, ka mbetur i zhgënjyer pas barazimit të djeshëm me rezultat 1-1 ndaj Bolognas.

David Trezeguet i çoi në avantazh biankonerët në pjesën e parë të takimit, por në kohën shtesë Martins Adailton siguroi golin e barazimit.

“Një kohë ishim shumë të hapur dhe nuk u rikthyem në mbrojtje aq shpejt dhe me efektivitet, siç duhej. Juventusi është një ekip që përpiqet të sulmojë gjithë kohën, por duket se kemi nevojë ta përmirësojmë mbrojtjen”, ka thënë Ferrara.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi