Calderon: Reali shkatërron presidentët, trajnerët dhe lojtarët

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

07102009

Mesazh 

Calderon: Reali shkatërron presidentët, trajnerët dhe lojtarët


Ish-presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon, është shastisur me spekulimet e fundit që trajneri Manuel Pellegrini mund të shkarkohet pas humbjes nga Sevilla.

“Real Madridi ka një skuadër të shkëlqyer dhe e ka filluar sezonin në mënyrë të jashtëzakonshme”.

“Më dhemb se pasi kanë humbur vetëm një ndeshje- përkundër se luajtën mirë ndaj një skuadre të madhe; pasi kanë fituar pesë ndeshje duke shënuar shumë gola dhe duke pranuar pak; po ashtu kanë fituar edhe dy ndeshje në Ligën e Kampionëve- ata tashmë kanë filluar të diskutojnë çështjen e trajnerit”.

“Megjithatë, kjo është shenja e klubit, i cili shkatërron presidentë, drejtorë, trajnerë dhe lojtarë”, ka thënë Calderon për “Sport”.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi