Taçi: Dua ta blej Milanin

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

07102009

Mesazh 

Taçi: Dua ta blej Milanin


Manjati shqiptar Rezart Taçi ka rishfaqur interesimin për investim te skuadra e Milanit dhe është i gatshëm ta blejë klubin nëse Silvio Berlusconi vendos ta shesë atë.

Kompania e Berlusconit, “Fininvest”, është duke pasur probleme të mëdha financiare, kështu që blerës të ndryshëm kanë shfaqur interesim për Milanin.

“Nuk mendoj se Berlusconi do të tërhiqet nga Milani, mirëpo nëse ekziston mundësia, atëherë ne do të ishim shumë të interesuar ta blinim klubin”, ka thënë Taçi për “Guerin Sportivo”, duke mohuar spekulimet se ai tashmë ka aksione në skuadër.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi