Villa shpreson të jetë i gatshëm kundër Barcës

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

07102009

Mesazh 

Villa shpreson të jetë i gatshëm kundër Barcës


Sulmuesi i Valencias, David Villa, shpreson që të jetë i gatshëm të luajë kundër Barcelonës në Mestalla me 18 tetor.

Villa u lëndua gjatë ndeshjes së Los Che kundër Racing Santander, dhe si pasojë e këtij lëndimi ai nuk do të luajë për Spanjën në ndeshjet kualifikuese kundër Armenisë dhe Bosnjës.

“Ka mjaft kohë. Shpresoj të jem aty kundër Barcelonës. Duhet të punoj çdo ditë për ta realizuar këtë qëllim, por unë pres që të rikuperohem”, ka thënë Villa për “Sport”.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi