Larsson kthehet në përfaqësuesen e Suedisë

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

07102009

Mesazh 

Larsson kthehet në përfaqësuesen e Suedisë


Sulmuesi veteran Henrik Larsson është kthyer në përfaqësuesen e Suedisë, për dy ndeshjet vendimtare kundër Danimarkës dhe Shqipërisë.

Trajneri Lars Lagerback e ka përfshirë 38-vjeçarin në skuadrën e tij prej 22 lojtarëve, të cilët do t’i ketë në dispozicion për ndeshjet e radhës.

Po ashtu, në përfaqësues janë kthyer edhe Markus Rosenberg, Viktor Elm dhe Daniel Andersson.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi