Pato: Dua të qëndroj te Milan

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

24102009

Mesazh 

Pato: Dua të qëndroj te Milan


Sulmuesi i Milanit, Alexandre Pato, është shprehur mjaft i kënaqur me performancën e tij kundër Real Madridit dhe njëkohësisht ka përsëritur vendimin tij për të qëndruar në San Siro.
“I thash vetes: ‘Ale duhet ta prekësh rrjetin!’ Dhe e bëra. Dëshiroj të jem pjesë e historisë së futbollit dhe dy golat kundër Real Madridit janë vetëm fillimi i kësaj historie”.

“Iu kam thënë disa miqve të mi se do të jetë dita ime dhe se nuk mund të dështoj në Bernabeu. Ishte shumë e rëndësishme dhe tash jam i lumtur”, ka thënë 20-vjeçari

Ndërkohë, i pyetur nëse do të largohej nga Milani për një shumë të madhe parash, Pato është përgjigjur: “Nuk e di... Por unë sapo e kam rinovuar kontratën time dhe dëshiroj të qëndroj këtu”.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi