Mourinho: Fitorja e Milanit ndaj Realit ishte po aq historike sa humbja nga Cyrihu

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

24102009

Mesazh 

Mourinho: Fitorja e Milanit ndaj Realit ishte po aq historike sa humbja nga Cyrihu


Trajneri i Interit, Jose Mourinho, nuk ka mundur që të mos flasë për fitoren e rivalëve të qytetit kundër Real Madridit në Santiago Bernabeu.
“Jam i lumtur për Milanin dhe Leonardon. Ata kanë pasur një sezon të vështirë. (Por) ata po luajnë më mirë se ne në Ligën e Kampionëve”.

“Fitorja në Bernabeu ishte historike, sikurse edhe humbja nga Zurichu në San Siro”, ka thënë portugezi në një konferencë për shtyp, duke shtuar se edhe pse Interi gjendet në një grup të vështirë, megjithatë Nerazzurët do të jenë njëra nga dy skuadrat që do të vazhdojnë tutje.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi