Rooney: Ronaldo është i pazëvendësueshëm

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

24102009

Mesazh 

Rooney: Ronaldo është i pazëvendësueshëm


Sulmuesi i Manchester United, Wayne Rooney, thotë se ekipi anglez kurrë nuk do të gjejë një zëvendësim adekuat për ish-bashkëlojtarin e tij Cristiano Ronaldo.
“Nuk mendoj se ndonjëherë kam qenë në hijen e Ronaldos, jo, nuk jam i lumtur që ai u largua nga klubi dhe nuk mendoj se ndonjëri prej neve është i lumtur”, ka thënë Rooney.

“Do të preferoja që ai ende të ishte këtu, nëse jam i sinqertë. Ai është një lojtar i shkëlqyeshëm, i pazëvendësueshëm, lojtari më i mirë në botë, andaj askush nuk është i kënaqur që ai u largua”, ka thënë anglezi, i cili sot ka mbushur 24 vjet.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi