Lëndimi i Van Persiet është serioz

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

17112009

Mesazh 

Lëndimi i Van Persiet është serioz


Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka pranuar se lëndimi i Robin van Persie, gjatë ndeshjes ndërmjet Italisë dhe Holandës, është serioz.
Van Persie u largua herët nga loja pasi pësoi një lëndim pas një ndërhyrjeje të Giorgio Chiellinit dhe u zëvendësua nga sulmuesi i Milanit, Klaas-Jan Huntelaar.

Wenger i ka thënë tabloidit The Sun se lëndimi i 26-vjeçarit është mjaft serioz, edhe pse nuk duket ashtu në xhirime, kështu që ai mund të mungojë në gjashtë javët e ardhshme.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi