Wenger: Nuk ka panik pas humbjes

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

22112009

Mesazh 

Wenger: Nuk ka panik pas humbjes


Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, thotë se në mesin e topçinjve nuk ka panik, pas humbjes së djeshme ndaj Sunderlandit.
Arsenali mbrëmë u mposht me rezultat minimal 1-0 në fushë të Sunderlandit, duke humbur edhe vendin e dytë të tabelës, ku tash ngjitet Manchester United. Arsenali mbetet tetë pikë prapa Chelseat, por Wenger nuk shqetësohet për këtë

“Ne kemi një ndeshje më pak të zhvilluar. Nuk kam pritur që ata të humbin pikë kundër Wolves, aspak. Është shumë më ndryshe kur keni pauzë ndërkombëtare dhe pastaj luani në fushë të huaj”.

“Mendoj se ka një dallim të madh. Nëse ne do të kishim luajtur në shtëpi ndaj Sunderlandit, mendoj se do ta kishim fituar ndeshjen”, ka shtuar Wenger.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi