Ferguson: Fletcher po përmirësohet çdo vit

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

22112009

Mesazh 

Ferguson: Fletcher po përmirësohet çdo vit


Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, është i ngazëllyer me paraqitjen dhe golin e shënuar nga Darren Fletcher në fitoren e djeshme ndaj Evertonit.
Gjatë 12 muajve të fundit reputacioni i Fletcher është vetëm në ngritje. Ferguson është i vetëdijshëm për aftësinë e bashkëvendësit të tij, por goli i djeshëm e ka befasuar.

“Darren është një lojtar që përmirësohet. Çdo vit ne kemi parë se niveli i lojës së tij shkon lart e më lartë dhe ende vazhdon kështu”.

“Por duhet të them se nuk e kam pritur këtë gol. Ishte vërtet shumë mirë i shënuar”, ka thënë Ferguson.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi