Hiddink mund të marrë nën drejtim Argjentinën

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

22112009

Mesazh 

Hiddink mund të marrë nën drejtim Argjentinën


Chelsea mund të detyrohet të presë edhe më shumë që trajneri i kombëtares ruse, Guus Hiddink të rikthehet.
Holandezi është lidhur me një rol të drejtorit teknik në Chelsea, pas dështimit për të kualifikuar Rusinë në Kupën Botërore. Megjithatë, ai tash përmendet si një opsion për të pasuar trajnerin aq shumë të kritikuar të Argjentinës, Diego Maradona.

“Kjo nuk do të ishte ide e keqe, apo? Ne njihemi mirë, dhe kjo madje do të më bënte të qeshur kur mendoj për këtë. Por unë kam kontratë me Rusinë, e cila e mbulon periudhën e Kupës Botërore”, ka thënë Hiddink në një intervistë të fundit.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi