Benitez: Liverpool do të përfundojë në top katërsh

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

22112009

Mesazh 

Benitez: Liverpool do të përfundojë në top katërsh


Trajneri i Liverpoolit, Rafa Benitez, është i bindur se ekipi i tij do të arrijë të përfundojë sezonin në mesin e katërt ekipeve më të mira të Ligës Premier.
Pavarësisht barazimit ndaj Manchester Cityt, Benitez thotë se nuk ka nevojë për panik.

“Ne do të përfundojmë në top katër kur të rikthejmë lojtarët e lënduar. Kishim një ditë tronditëse me lëndime. Glen kishte probleme që në stërvitje, pastaj humbëm Agger dhe Babel”.

“Kishim probleme njëri pas tjetrit. Duhej të shfrytëzonim lojtarë të cilët nuk janë stërvitur me ekipin, por megjithatë arritëm të shënojmë të parët”, ka thënë Benitez.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi