NBA: Spurs ndalojnë Milwaukee Bucks

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

26112009

Mesazh 

NBA: Spurs ndalojnë Milwaukee Bucks


Tim Duncan ka shënuar 24 pikë dhe 12 kërcime derisa San Antonio Spurs mposhti Milwaukee Bucks me rezultat 112-98.

Rezerva Matt Bonner shënoi 23 pikë, përfshirë gjashtë trepikësha, derisa Spurs bëri dy fitore radhazi për të barazuar numrin e fitoreve dhe humbjeve këtë sezon, 6-6. George Hill kontribuoi me 14 pikë.

Ersan Ilyasova me 20 pikë ishte shënuesi më i mirë për Milwaukee, që me këtë humbje i dha fund tre fitoreve radhazi. Bucks tash kanë katër humbje, krahas tetë fitoreve këtë sezon. Brandon Jennings ndihmoi ekipin me 12 pikë.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi