Madrid kërkon Inzaghin?

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

26112009

Mesazh 

Madrid kërkon Inzaghin?


Sulmuesi i Milanit, Filippo Inzaghi, është caku i ri i klubit spanjoll Atletico Madrid.

Inzaghi, 36-vjeçar, mbetet pa kontratë në muajin qershor dhe nuk e sheh veten si pjesë e rezervave të Milanit dhe mund të kërkojë të largohet.

El Mundo Deportivo shkruan se Atletico seriozisht është duke menduar të transferojë legjendën e futbollit italian, pjesërisht me Florent Sinama-Pongolle dhe Sergio Aguero të cilët mund të largohen madje që në janar.

Atletico dhe Milan kanë një raport të mirë pasi kanë shkëlqyer një numër lojtarësh viteve të fundit.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi