Megjithatë Borriello do të luajë

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

26112009

Mesazh 

Megjithatë Borriello do të luajë


Sulmuesi i Milanit, Marco Borriello, është rikuperuar nga lëndimi dhe është i gatshëm të luajë në ndeshjen kundër Olympique de Marseille të mërkurën mbrëma në San Siro.

Ditë më parë ekzistonte dyshimi nëse sulmuesi italian do të mund të jetë në fushë, për shkak se lëndoi gjurin në stërvitje, mirëpo tani La Gazzetta Dello Sport njofton se ai është rikuperuar dhe do të jetë në fushë para Filippo Inzaghit.

Borriello është stërvitur të mërkurën në seancën e fundit stërvitore para ndeshjes, ashtu që pritet që ai të luajë si qendërsulmues i mbështetur nga Alexandre Pato dhe Ronaldinho.

Me fitore, Milani do ta sigurojë kualifikimin në fazën e eliminimit direkt të Ligës së Kampionëve.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi