Cech: Nuk është lehtë të luash kundër Portos

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

26112009

Mesazh 

Cech: Nuk është lehtë të luash kundër Portos


Portieri i Chelseat, Petr Cech, ka paralajmëruar bashkëlojtarët e tij të mos lejojnë vetëkënaqësi në ndeshjen e të mërkurës mbrëma kundër Portos.

Blutë dhe portugezët do të vihen përballë njëri-tjetrit për pozitën e parë në Grupin D, pasi që të dyja skuadrat tashmë kanë siguruar kualifikimin

“Do të shohim, ne e duam kreun, mirëpo të luash si mysafir i Portos nuk është ndeshje e lehtë”, ka thënë portieri për faqen zyrtare të klubit.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi