Dzeko i thotë jo Ligës Premier

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

26112009

Mesazh 

Dzeko i thotë jo Ligës Premier


Sulmuesi i Wolfsburgut, Edin Dzeko, ka përjashtuar një kalim në Ligën Premier gjatë afatit kalimtar të janarit.

23-vjeçari është lidhur me një varg klubesh në disa muajt e kaluar pas paraqitjes së tij të shkëlqyeshme me kampionin e Bundesligës sezonin e kaluar.

Pavarësisht interesimit nga klube angleze si Manchester United, Arsenal, Tottenham dhe Manchester City, krahas gjigantit italian Milan, sulmuesi boshnjak nuk mendon të largohet në muajin janar.

“Një largim gjatë afatit kalimtar dimëror nuk do të jetë opsion”, ka thënë Dzeko për Bild.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi