Ronaldo: Dua të luaj dhe të fitoj kundër Barcës

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

26112009

Mesazh 

Ronaldo: Dua të luaj dhe të fitoj kundër Barcës


Superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, thotë se dëshiron të luajë në ‘el Clasico’ kundër Barcelonës, në derbin që zhvillohet të dielën në Camp Nou.

“Dua të luaj në ‘el Clasico’ nëse ndjehem mirë, mirëpo kjo është përgjegjësi e trajnerit. Sido që të jetë, me ose pa mua, skuadra është në vend të parë në Ligë dhe e para në grup në Ligën e Kampionëve”.

“Nuk ka rëndësi nëse fitojmë 1-0, 2-0 ose 2-1. Me rëndësi është të fitojmë’, ka thënë portugezi.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi