barcoleta me bjondina

Shko poshtë

barcoleta me bjondina

Mesazh nga donbeco prej Sat Mar 14, 2009 4:34 am

11 bjondina
Gjate nje ngjitjeje neper shkembinje, 11 bjonde dhe 1 zeshkane kishin ngecur te kapura per litar. Litari nuk i mbante te gjitha dhe mund te keputej dhe te gjitha do vdisnin.
Zeshkanja fillon t'u flase perzemersisht bjondinave se si ajo do te sakrifikonte veten e saj per te shpetuar jeten e 11 bjondinave.

Ne fund, te gjitha bjondinat duartrokasin.


17 Bjondinat
kan qen 17 bjondina para nje diskoteke kan qen tuj prit.. rojtari diskotekes i pyet pse nuk hyni mbrenda po pritni? ato i pergjigjen e presim edhe 1 a nuk duhet me qen 18 per me hy mbrenda...


2 Bjondinat
jan takuar 2 Bjondina por dyjat e kan pat njetin problem ju kan hup burat njna e pyet tjetrin si duket buri jot ndoshta e shoh dikundi kjo i kthet me mjeker i plak i keq po skam cfar ti boj i kthehet i joti? nje i ri i nalt me vanth shum frar eshte ajo qe e ka burin e plak i kthet LENE AT TEMIN E KERKOJM TENDIN....

Bindinat dhe bombet
Dy bjondina duke u shetitur gjejnë dy bomba....
E para: „ Ne duhet këtë menjëhere ta lajmrojme në polici“
E dyta: „Por në qoft se njëra eksplodon“
E para: „ po i thojmë se aty kishte qenë vetëm një“........
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barcoleta me bjondina

Mesazh nga ♫tibe♫ prej Sun Mar 15, 2009 5:12 pm

Ishte bjondina duke udhetuar per ne newyork dhe hyp ne aeroplan edhe ulet ne karikat e para dhe ato kan qen te zena dhe i kan thon dil mrapa se keto jan te zana por ajo ka thon jo mir jom ktu dhe u shku edhe piloti e i ka thon por ajo prap ka thon mir jom ktu dhe u shku stjuardezka dhe i ka thon diqka ne vesh dhe ajo u dal ne karikat ma mrapa dhe po e pyesin keta tjeret se qka i the ne vesh bjondines he qka i thash i thash se keto karikat e para nuk shkojn per newyork dhe e liroj vendin.
lol!
avatar
♫tibe♫
Princess
Princess

Numri i postimeve : 52
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barcoleta me bjondina

Mesazh nga ♥alma♥ prej Sun Mar 15, 2009 8:30 pm

Pse Japonezet jan populli me te menqem ne bot???
Sepse ne japoni nuk ka bjondina...

Si e dallon qe nje bionde ka qene ne kompjuterin tend?
Mbi maouse do gjesh kackavall
---------------------------
Kush eshte qeliza me e zgjuar ne trupin e nje bionde?
Spermatozoidul
--------------------------
Doktoret amerikan ben nje studim mbi biondet edhe pulat dhe arriten ne konkluzionin qe biondet kane nje neuron ne plus ne krahasim me pulat...pastaj ben kerkime te shumta dhe zbuluan qe ky neuron i thote biondes qe mos te dhje** ne gardh!
--------------------------------
Pse nje bionde pasi lahet vrapon ne banjo?
Sepse ne shampo shkruan WASH&GO
-------------------------------
Cfare eshte per nje bionde nje leter e grisur ne dysh?
Nje puzzle!
---------------------
Pse preferojne biondet kontraceptivet ne vend te prezervativit?
Sepse ato pertypen me kollaj!!
---------------------
(mos ti ngeli qejfi biondeve se skam gje me to...po keshtu thone ne pergjithesi per to)

lol! lol! lol!
avatar
♥alma♥
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 28
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barcoleta me bjondina

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi