Hajnat vjedhin hajnat!

Shko poshtë

21032009

Mesazh 

Hajnat vjedhin hajnat!
Hajnat vjedhin hajnat!


Dy hajna të cilët po
largoheshin nga një argjendari e Milwaukeet në SHBA me paratë dhe
xhevahiret e vjedhura nuk shkuan shumë larg, sepse ata u vodhën nga një
grup hajnash derisa po dilnin.
Sipas policit Thomas Welch, një zënkë plasi në mes të rrugës para se grupet të hipnin në makina dhe të fillonte ndjekja e tyre.

Welch ka thënë se policët kanë ndaluar të dyja automjetet dhe arrestuan
katër njerëz, përfshirë dy hajnat origjinalë të moshave 40 e 31-vjeçare
dhe dy hajnat nga grupi i dytë, të moshave 22 e 27-vjeçare. Që të
katërtit ishin nga Illinoisi.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi