Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron... ??

Shko poshtë

Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron... ??

Mesazh nga floroS prej Sat Mar 21, 2009 9:11 pm

Dashuria mbaron,fatkeqsisht njerezit ndahen dhe marrin rruge te tjera ne jete.
Ne
fund te nje historije ka pothuajse gjithmone urrejtje, te bashkuar me
dashurine deri ne ate pike sa nuk ndahen dot nga njera tjetra .Koha
kalon, me te edhe urrejtja e dashuria;takojme njerez te
tjere,dashurohemi ose genjejme veten qe po dashurojme serish dhe vjen
nje dite qe po te kthejme koken pas ,te mendojme e te kujtojme
dashurine e 'vjeter'nuk ka me urrejtje,as dashuri...
C'fare ndjejme ne te vertete per ata qe kemi patur prane,qe kemi dashur ?
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron... ??

Mesazh nga amir prej Sat Apr 18, 2009 4:41 pm

topin se luj :P
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi