Akuariumi me i madh ne Bote

Shko poshtë

22032009

Mesazh 

Akuariumi me i madh ne Bote


Quhet Churaumi Aquarium dhe ndodhet ne Okinawa, ne Japoni.
Akuariumi gjigand eshte i thelle 10 metra, i gjere 35 dhe i gjate 37
metra. Eshte aq i madh sa per t’i rezistuar presionit te ujit xhamat e
akuariumit kane nje trashesi prej me shume se gjysme metri. Ne videon
me poshte mund te shikoni disa pamje spektakolare nga ky akuarium:
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi