Piramida prej kristali

Shko poshtë

22032009

Mesazh 

Piramida prej kristali


Kjo qe shikoni ne foto eshte nje piramide e ndertuar me gota shampanje nga nje grup njerezish te cilet kane vendosur te thyejne rekordin boteror. Per kete ata kane perdorur 43 mije gota shampanje. Piramida ndodhet ne Wijnegem (prane Antwerpen, ne Begjike), eshte 7 metra e larte dhe peshon 9 ton.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi