Gen H4, helikopteri personal

Shko poshtë

22032009

Mesazh 

Gen H4, helikopteri personal


Me pak me shume se 30 mije dollare mund te keni nje helikopter personal me te cilin mund te shkoni kudo. Helikopteri per te cilin po flasim quhet Gen H4 dhe eshte nje helikopter njevendesh, shume i lehte, i prodhuar nga kompania japoneze GEN Corporation, i menduar per t’u perdorur ne qytet… nga njerez te guximshem…
Ne fakt Gen H4 nuk ka asnje mbrojtje te jashtme dhe udhetohet me eren qe te perplaset ne fytyre. Ai ka nje motor prej 125cc, me 8 kuaj fuqi dhe mund te arrije nje shpejtesi prej 90km/h. Per me teper shikoni videon:
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi