Theron: Më mirë lakuriq se e dhimbshme

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

14032009

Mesazh 

Theron: Më mirë lakuriq se e dhimbshme
Charlize Theron nuk e ka të vështirë të zhvishet gjatë xhirimeve të filmave të saj, por e ka të vështirë të luajë një rol serioz.

Aktorja thotë se e ka pasur më të vështirë që t’i përshtatet rolit të saj në filmin e ri "The Burning Plain", ku luan rolin e një nëne vetë-abuzuese dhe të varur nga seksi, sesa t’i heqë teshat në film.

“Të jesh lakuriq, është njëra nga gjërat për të cilat njerëzit mendojnë se është e vështirë të realizohet, por nganjëherë është më vështirë të realizosh një skenë ku duhet të paraqitesh emotive, e dhimbshme dhe e lëndueshme”, ka shpjeguar fituesja e Oskarit.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi