Thumbelina: Kali me i vogel ne Bote

Shko poshtë

22032009

Mesazh 

Thumbelina: Kali me i vogel ne Bote


Ky kale i gjate pak me shume se 40 cm, nuk do te
jete asnjehere kampion ne garat me pengesa. Ne fakt ai eshte aq i
shkurter sa mund te kaloje poshte pengesave. Kali, i seksit femer,
tashme 5 vjecar ka hyre ne librin Guinness
te rekordeve pasi i zoti i tij ka vene re se ai nuk do te rritej me.
Kur ai lindi u mendua se nuk do te jetonte per shkak te permasave te
tij por tani Thumbelina gezon shendet te shkelqyer dhe mban vendin e pare ne librin e rekordeve si kali me i vogel ne Bote.

avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi