Te gjith mp3 “Zune” prishen ne te njejten kohe

Shko poshtë

22032009

Mesazh 

Te gjith mp3 “Zune” prishen ne te njejten kohe
Nje fenomen po ndodh me mp3 & mp4 player-it Zune, ku te gjith Zune 30GB njekohesisht fiken. Ky fenomen nuk ka as 24 ore qe ka ndodh dhe mp3 ende nuk funksionojn. Microsofti ene nuk ka komentuar per kete rast e as ka dhene menyre se si te regullohen ata. Mendohet qe te jete nje defekt ne software-it, por asxhe nuk dihet deri tash.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi