LimeWire ofron shperndarjen e file-ave ne menyre personale

Shko poshtë

22032009

Mesazh 

LimeWire ofron shperndarjen e file-ave ne menyre personale
LimeWire eshte nje aplikacion i njohtur per shperndarjen e file-ave te ndryshem sic MP3, video etj. Deri tash ky aplikacion ofronte mundesin qe ti shkarkojsh keta file-a duke kerkuar dhe i shkarkuar ata nga kopjuterat e personave te panjohur. Por tash LimeWire-it eshte shtuar edhe nje sherbim tjeter, ai qe te lejon shperndarjen e file-ave tuar me persona individual edhe ate ne menyre shum te thjeshte. Paramendoni qe ju te vendosni dicka ne foldrin e caktuar per shperndarje dhe automatikisht ata te paraqiten ne kompjuterin e shoqeris ose familjes suaj. Krijuesit te LimeWire-it mendojn qe ky sherbim te kete perdorim te gjere ne shperndarjen e fotografive dhe videos ne mes te familjeve dhe shoqerise qe gjinden me larg njeri-tjeterit.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi