Pamja e re e Hotmail-it nuk i pelcen perdoruesve

Shko poshtë

22032009

Mesazh 

Pamja e re e Hotmail-it nuk i pelcen perdoruesve
Mesiguri e dini dhe e keni perdore sherbimin e-mailit te Microsoftit te quajtur Hotmail dhe mbas nje kohe msohesh me pamjen e saj dhe te pelcen. Tash Microsofti ka vendosur qe ta ndryshoj pamajen e Hotmailit, por te ndryshojsh pamjen e cfardoqoft website-it ose aplikacionit eshte rezik ne boten e IT-se. Kete pamje microsofti e ka mbajtur si opcion kohe te gjate, por shfrytezuesit gjithmon e kan anashkalu dhe gjithmon e kane preferu ate pamje klasike. E tashme nuk ke zgjedhje se cilen e preferon me teper, je i obligut ta perdorish. Por ky ndryshim ka ngritur kundershtime te medhaja nga perdorusit dhe kerkojne qe te kthehet ashtu sic isht ose per ndryshe shumica do levizin tek Gmail ose Yahoo. Microsofti komentoj qe ky arangjim ose “designe” eshte edhe me praktik edhe me i sigut.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi