4 aplikacionet me te mira per shkruarjen e CD

Shko poshtë

22032009

Mesazh 

4 aplikacionet me te mira per shkruarjen e CD
Interneti e ke bere shum lete shperndarjen e informatave qe ju nevoiten, por ndonjeher egziston rasti kur duhet te dhenat ti keni me vete ne nje CD ose DVD. Tashme shumica e kompjutereve posedojn CD-recorder ose DVD-recorder dhe juve ju mbet vec ta zgjedhin se cilin aplikacion do perdorini. Me posht emertojm disa nga aplikacionet qe jane zgjedh me te mira qe tju kryn pune sa me mire e me shpejt.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi