nicknames per msn shqip

Shko poshtë

nicknames per msn shqip

Mesazh nga ♥alma♥ prej Mon Mar 30, 2009 6:26 pm

¬ ¨ ¯ • « » ¹ ² ³ ‡ † Kështu e kom adresën se e tregoj realitetin!!!!!Po ata qe bohen monoton unë shpejt ja boj adetin!!!!!!Bjeri zemres time sa te kesh fuqi,po kujdes se po vritesh se brenda je ti.

-Je aq i/e shemtuar sa qe kur ulesh pran kompjuterit aktivizohet antivirusi.

-Mos duaj qdo kend,mos vuaj kot por duaje ate qe per ty derdh lot.

-Me mir nje fund me dhembje se sa nje dhembje pa fund.

-Nese mendon se dashuria ime per ty eshte plumb,ruaje per vete se te duhet ne fund.

-20% Nice 30%Bad & Sexy=100%Boss

-Nuk jam nga ato qe qajn e vajtojn,por jam nga ato qe per dashuri luftojn.

-Po te ishte kjo bot e mir nuk do te kishim lindur duke qar.

-Realiteti eshte realitet,sado i hidhur te jet.

-Sa mir qe shkove qafen e thefsh,syt mos ti pafsha,kurr mos u kthefsh.

-Nese kemi jet nese kemi fat Dashuria jon dote jet e gjat.

-Vetem nje jet do ta jetoj,vetem nje do te dashuroj,prandaj nje lutje kam,dashuro e mos lendo.

-Pranoje realitetin,qmoje sinqeritetin,duaje ate qe e dashuron por trathtin kurr mos e mendo.

-Do te doja te isha pik loti,ne syt e tu te lindja,ne faqen tende te rreshqisja,ne buzen tende te vdisja.

-Un jam i vdekur vetem ti mund te me kthesh ne jet.

-Dashurija eshte nje por jeton ne dy zemra.

-Kur me mungon buzeqeshja jote humbin eren lulet e kesaj bote.

-Nese te dashuron me zemer sdo ta kerkoj virgjerine deri sa
te hyret ne martese me ty do ta shijoj vetem dashurine..

-Mashkulli deshiron te jet i pari te femna,kurse femna deshiron te jet e fundit te ai.

-Aq sa te kam dasht,aq po te urrej ate qe ja bere zemres sime sdo ta fal kurr per jet.

-As tigri as luani,as deti as oqeani,as bota me mundime smund te ndaj nga zemra ime.

-1000 Jet po ti kisha ti do te mi mirrje une po vdes e ti jeto kujt per mua mos i trego.

-Per netet e errëta ti je DRIT,per jeten time ti je SHPIRT,per zemren time ti je GJAK, pa ty smund te jetoj ASPAK".
»-(¯¥¯)-» тє ∂υα ѕнυмм «-(¯¥¯)-«

-Ne kete kuti kam nje helm te zi,nese ti me trathton un do ta pi.

-Te kam shti ne zemer te kam mbyll me dry qelsi me ka humbur ti ke mbet aty

-Jeta është ëndërr"REALIZOJE" Jeta është enigm"ZBULOJE" Jeta është roman"LEXOJE" E till është Jeta JETOJEEEE!

-Doktor, sa kushton me nxerr dhomin? Varet, prej 5 deri 30 euro! Ani, nxerrma njo t`pesve!

-Bishti i maces plot me lesh lexoje ket mesazh e mos u qesh, kur hyp maca mbi dru lexoje ket mesazh dhe mendo per mu

-Ne mengjes nuk ha se mendoj per ty,ne dark nuk ha se mendoj per ty,naten nuk me ze gjumi se jam uritur

-E kaluara me ka vra nuk mundem me harru ardhmerin me nuk e shoh syte me jane verbu...

-syt e mi po lotojn zashto ti mene nuk me don,josh po vuaj ne vetmi,molimte kthehu perseri,se ne mozhem un pa ty

-oci mene po loton zoshto ti mene nuk me don , jas te lubam pa kufi vrati mi se perseri

Po Du Me Të Puth , Po Du Me Të Prek , Jo Që Po Du , Po Veq Mu Ka N'tek :P

Me Kujshin Tem Shum Mir e Kom Qu Qe As Vdekja Sna Ka Nda Per At Arsyje Edhe e Kom VrAa

Shqipnojen ne Flamur Me Knaqsi e Shikoj Ndihna krenar Qe Kosoven ne ket Bot e Reprezentoj

Strategjia Bossit eshte Nje Sen Qet Befason Gojen Ta Bllokon BadihavNa Ti Kunder "Lan BossiT" Shkon

Krejt pom presin mu per me fillu krejt jon munu po smujn mem rxu ju kom tregu per mos me u munu sum kon besu qe qysh jon rrxu

Aty ku un piki lot lot si kur ti pik gjak gjak edhe pse me dhemb fort, fort e di qe afer te kam dhe e di qe afer teje jam

Asgje e vecante, gjithcka procedon normalisht, LaNi Ksajde Me Juve Lun Bisht !!! ; )

Mos mdil para kur tkaloj drejt nga G-LaNi tpushkatoj drejt ka Prishtina tmaskroj

O Gilipter, pa karakter hajde a pom del fer veq feri jem eshte dallaver

I ngrehi duart lart ne qiellë Dhe lus Zotin panderprerë Syte me mbushen perplot me lot Zemra me plas S'duroj me dot

Ti po Mendon qi mrrin me qito dikun me rren e me kanun kanun ka veq n`katun...

Sa herë qe të shoh... Je ne zemer tem.. Rrugës kur kapërcen.. O na myte krejt...Loqka jem

Diqka qka un boj kerkush sun e bon edhe nese e bon gjithmon mu um dallon Lani e ka Thon ketan ; )

Kuku Qfar trupi , qe krejt syt po mi trubullon sa sexy veshesh qe edhe Lemzen po ma Qon

Fjalt e Nones Jan Dukat, fjalt e nones i kam ne gjak, oj nana jem ty te du shum, qaq shum se per ty marr plum

Une edhe pse vdes , une prap jetoj....Per islam gjithqka flijoj .

A je si hekur akull apo qelik ne durt e mia ki mu shkri.. jo qe jam qaq i nxeht por pi meje dojn mu dhi

Tash harroj krejt ditet tona edhe mu Me ko dush munesh me flejt kerkush ska me t’pengu

Kush fol ja qky gojen. e kallxoj provojen. ja kallxoj lojen. per fyti ja lidhi tojen.

Erdha apet "KING" Deri N'Fund Jet Si Qdo HEr edhe tash jam i Vertet; )

Vdekjes nuk i tutna se jom njeri i drejt, Gabimet ndaj meje te kushtojn shum shtrenjet

Ta TUndi At Qytet Ta boj Rrafsh Ni milet !! O Dosti jem Per kerkan Sum Kerset ; )

Mos u shit qaq trim se plumi ne ball po te hike, Kësaj Rradhe hiq spe Dike!!

babadimer plak:P te kom per marak po qetash e ki tepru u bon tre vjet qe deshirat s'je tu mi plotesu!!!Very Happy

Ti je e para qe e me shpirt e kam dashuru Veq s´do te thot qe ki me´m mungu

Une S`kom Asi Zemre T`musht plot Me Njolla - Une E Kom Zemren T`bardh Sikur Bora

Do t'vjen dhe koha me ardh E shoh shum qarte kjo esht tu ardh A veç ta dija kur do vjen Do t'perballoja dhe çdo send

Ti pe qel gojen per mu a knej nuk um njeh Kush jam une ti ma von e sheh

Sdi bre nanen ha qka o tu bo kshtu njerzve te verteten e vet sjon tu e adhuru aii qka m*** je tum hanger mu

M'falni dosta qe aq i shtir po tregona me qesi mu** teper nervoz bona, m'hyp gjaku e aspak sen kontrrollona; )

kshtu usht ky, kshtu jam un me na rrxu nuk mun kjo loj murr fun tshi ngjum me ni plum nball o budall jam njeri rrall.

Du met mshu dru met sakatu. hajde ktu. se po du me gju. alltin me provu. 9milimetra met q'pu
Edhe un per ty jam ngjendje jeten me dhon Smerzitna se kush osht veq se lo jeten pa ja bo monoton

veq mos harroni nese hini ju ktu ma nuk keni pshtim hajde tash lajmrohuni tjo tregojna qka esht free-stajllim

kallne kallne hiqq mos u nalni ata t'kqit qe hin kallni

Avash avash merre me avash Nuk ke kallash e as nuk po pi ashash Po je nga ata që Zemren ty ta Dhash !! ; )

Rrugt e Jetes Nuk Kishin Perfundim Kthena me Vite Pas Ku Deshira Kish Ralizim

Pse ne s´kemi si tjert liri Pse ne s´kemi pavaresi Pse kejt bota me ne po lun Pse ky popull kaq shum po vun:S

Ruju mir se te une keq je therr Veq un me konop ka me te vjer

Pata shpresa perqata shum prita Edhe nese vonohet pak un kur smerzitna Se e di se niher e pergjithmon do tna vije dita

Pse kto bomba po kersasin Shokt e mi dot po mi vrasin Pse mendoj qe ky popull asgje s´din Pse menojn ne s´meritojm lirin

Tash s´po du me tu shit krral Por po du me te than se kokshe bal ik pi kti venit sa s´jam qu Se kejt trupin ka me ta qpu

Ti je ni Kurv qe kejt i mashtron Djemt e gjor po i tranon Por me mue s´ta ka qit Se une hiq s´jam merzit

1 Allti frik e kam ba Se ka shum njerz qe duhet mi vra Mos mu shit car se s´je kerkushi E gojen tane me pluma rafall ta mushi..

Une jom qai qe qdo sen ta deshmon... Une jom qai qe sherimin ta lehtson.. Ooo dosti jem emri jem gjithkon e Gëzon..

Derisa i hapa syt pash vetem 1 dritare Jeta jem pom shkon keq krejt ashiqare

Vjen G-Lan-G-j'a Me i ringjall Kët Vend, thjesht Krejdve Ju len pa Men

LaN mafia Vjen me i ringjall rinia Kllosharve me i thon lag'jani ka shpia

DOSTI JEM VELI KTU JU PASKA RUTULLU DISA SENE SENE JU PASKA TREGU JU TE KOKI FRIKSU

LANI TU SHKRU N'TESTATUR ME DY RESHTA KARAKTERIN KA ME JA PSHUR

Prap une me ni sen t'qart ja nisa me Crackera-t gjithmon ne krah me ka ni shpat

G-LAN-G more vlla a pe shef qi me neve nuk ka badihava e ki se te na nuk ka jabangji

Une , ti , ai , ajo Mi hanksh 2 vo hahahhahahahah

Ne jem shiptari e G-Lan-G jem te fort per gjdo inat-g

kush dostat me mi nguc kush ata me mi prek nuk mu dhimet jeta per ta me vdek...(A)

Sa t'jom Gjall un "LaNi"- Kurr Vet s'ki me MET Krejt qka kom MRENA-( I qes Jasht) me Laps i shkruj ne FLET ...

Edhe pse mendimet e tua SI shpesh i Kundershtoj Qe je Prishtines kurr Nuk e harroj

Arritja nqellim per mu osht pa diskutim se nuk derrzona kurr pa e arrit at qellim

shfrytzoje jeten sa ski kriz se jeta ska repriz

Po un jom dreq e ti je lop me 2 brina, une t'smuj en tru e ti kur tem sheh mu t'kap adrenalina

shiqyrse Veli e ma qiti qet problem po un jom ka gzona kupto crazy strong o djali jem:D

Talent jasht mrena kom t'cilin edhe munesh me vrejt e nese sem beson kon dush munesh me vet

Erdha si droj me pervoj t'heki me rroj t'lo me pasoj se veq dashta me ju kallxu se perfundoj kjo loj

Më pak nxehmje më pak t'rreme e më pak t'shane e she mer bir nane se deka vjen me ni t'vrame !! ; )

Nese smenon ti per veten kerkush ska me menu per ty nese ti se gjen tverteten kan met rrejt ata sy

NaTë E ErRëT DhE E FtOhT Të KëRkOj E NuK Të GjEj DoT Me
Ty Më LiDHin ShUm kUjTiMe Ku Je FsHeHuR PiZhAmA ImE

Të DuA Më BeSo Të PriTa MoS HaRRo Të GjiThA PëR Ty I LaSh Ku Je TaSh ...!!!
avatar
♥alma♥
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 28
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: nicknames per msn shqip

Mesazh nga ♥alma♥ prej Mon Mar 30, 2009 6:28 pm

Të KoM DaShT EdhE TaSh Të Du Po KshYr MiR Ku Pe ShtiN At GuH Se E Ki PëR VeTi E NuK E Ki Pë Mu; )

S'po Di Me Ja Nis, S'po Di Me Ja Fillu, S'po Di Qysh Me U Shpreh, Se Sa Shum Të Du..... :P haha :P

Qashtu Qysh Osht E Shkrume Për Krejt Ka Mu Kon Kismet Veq Ni Sen E Di Që Me Ty Skam Mu Kon Edhe 1000 Vjet

Të DuA EdhE PsE Të KaM LarG Me Të PaS NgaT S't'kishA LaN RahaT
PaK IshmI PutH, E PaK IshmI KaQ, TaN DitëN Me Ty IshA KnaQ :P

Të Dua Më Do, Të Kujtoj Më Kujton, Të Kam Në Zemër Në Zemër Më Ke,
Por E Keqja Është Se Larg Meje Je... :P

Veq 1 Fjal T'ma Kishe Than, Kam Pas Zemren Me Ta Dhan, Tash Le Te
Digjet Zemra Prush, Qka Ta Ban Vetja Sta Ban Kush....!

Kur Më Sheh A Më Njeh? A Më Flet Apo Bërtet? A Më Shikon Apo Më
Injoron A Më Harron A Po Më Tregon Se Ende Më Dashuron.... >> >>Rrini Larg Meje Mos Mu Ofroni Mos ME Ngacmoni.Kuptoni Emrin time HArroni Se Thjesht Nuk Po Me Interesoni???
>> >>
>> >>
>> >>Té Véshtira jan Ditét kur Syri Loton Kur Zemra nuk e Genjen até qe e Don
>> >>
>> >>
>> >>60 sekonda ne minut mendoj per ty/ 60 minuta ne orë jam me ty/\ 7 dit ne jav merzitem per ty/\ 365 ditë ne vitë te dua vetem ty
>> >
>> >>
>> >>
>> >>jam un lot ne pikllimin tend jam un ndjenjat qe ti qmend
>> >>
>> >>do ta dua dikend dikur por kurr askend sikur dikend dikur
>> >>
>> >>
>> >>me fal qe te lendova thjesht itshte nje gabim por qe te deshta dhe te dua nuk esht faji im...
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>vetem ty te dua vetem ty te dashuroj nese esht nevoja un vdes qe ti te jetosh
>> >>
>> >>
>> >>ti me the harrom por un kesh aq i harruar sa qe harrova tet harroj...
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>rri i qet me thot hena mos u mundo rri i qet me thojn edhe yjet se ajo te do...
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>shqipetar me fali zoti jam krenar keshtu na tha i pari ne lindim jetoim e vdesim shqipetar ketu ska vend per tradhetar
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>Ti JE Une Jam Aj Qe Te bOon ReHat JaM Aj Qe tY ZeMeR Te LoDh ne ShtRat
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>mos e duaj gjithkend mos e tradhto veten por duje at qe te don ter jeten oks..........
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>mos u mundo kot mos ja shkatrro jeten vetse por me duaj mua se un ta fala jeten....
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>NESE NUK TA SHPREHA SA SHUM TE DASHUROJ FAJIN E KA NATYRA SE ZEMRES NUK I DHA GOJ.
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>sikur pemet te mos ishin do te prisja gishtin tim dhe me gjakun qe rrjedh do ta shkruaj emirn....
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>Ne Syt e tu heshtja kozmike ne buzete e tua buzqeshja atomike nga goja jote as po as jo ku DREQI ta di a me do a jo? says:
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>Sikur qelli te ish leter dhe deti te ishte boj nuk do te shkruja
>> >>asgje tjeter vewq se ty te zemer te dashuroj
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>me lejo te jetoj ne zemren tende, te ndihem gjdo nat ashtu siq ndihem, ne lejo te vdes ne duart e tua duket te then se vetem ty te dua
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>me fal qe te desha me fal qe te dua
>> >>gjithmone ke per te mbetur dicka me vlere per mua
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>hape zemren dhe vajo hape dritaren dhe shiqo hape ltren dhe lexo te dua shpirt mos harro
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>O zot me beso dy zemera i bashko dy lule mos i thaj dy te dashur mos i ndaj
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >> ......***Dashurija eshte varr , dashurija eshte zjarr dashurija e pare zemren ta kall...
>> >>
>> >>
>> >>TE UROJ JET TE LUMTUR TE UROJ FAT, POR ME TJETRIN ISHALLA KURR NUK BAHESH RAHAT
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >> Sa Buker qesh Sa buker Shiqon te dua per bes, sa qe nuk beson qka met shkru e qka met then Kur zemra ime veq ty te don
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>Sa Shum KE Mendu E nuk Te Kan Ralizu Deshirat E Kqija Tu Kna Vertetu
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>Pse Mendon Si Nuk Te Dua Ende Zemera Nuk Te Ka Harruar
>> >>
>> >>
>> >>MOS E FSHI ZJARRIN SI TIMI DUKET, MOS HEC PA MU SE TE HUMBIN RRUGEN
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>ZOR ME MU E, ZOR PA PU NUK KOM MET DAL QYSH E KI MENDU!!!
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>kur te jesh e mir zemren ta dhuroj po nese je e keq? zemren ta shkatrroj
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>DaShUrIjA ëShTë UNIVERZITET qE sHuM mSoJn e PaK DIPLOMOJN
>>heeheh?
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>55% Me pelqen 66% Kisha dal me Ty 77% Isha Bashku Me Ty 88% Isha Feju Me Ty 99% isha martu me ty 100% Ec bre Baju Kush ta rras ty
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>sa mier qe shkove kurr mos u kthevsh syt mos ti pafsha qafen e thevsh Ket Nick Ta Kam Kushtu vetem me te tregu sa shum te du
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>DO TE MBAJ NE MENDJE KURR NUK TE LESHOJ QE TE KAM PASUR TE DASHUR KURR NUK DO TE HARROJ
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>***.................. e bUkUr aSHt jEtA?*** ne mOsHeN
>>*****RiNorE E SidOmOS AtEHeR. nE ShOllEn FiLLOrE ***..........
>> >>
>> >>
>> >>ti me the harrom por un kesh aq i harruar sa qe harrova tet harroj
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>Nuk e dua jeten nuk e dua as vetet veten nese ti nuk je ketu pran meje te thrras ne boten tjeter gjdo dit ty te shkruaj leter!!
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>Nganjeher Dua Të Te Harroj Por Kujtimet Sme Lejojn Duhet Ta Dish
>> >>Pse Dua Te, Te Harroj Sepse Kujtimet Te Ti Nuk Egzistojn
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>te duash dikend e afer saj mos te jesh, esht si te jesh i denuar e faj mos te kesh!!!
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>large kem qilluar shum, shum kilometra po une shpresoj se zemrat tona sjan as me milimetra
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>S'do T'kem nuse :'( K'ur te V'jen V'akti te Kalon A'fati, , , ,
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>SHarmi ste mungon simpati me je une te njof ti sme njeh mos u kthe me kurr largohu nga une sjom per "AVANTUR"
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>Thon Se Dashuria E Par Nuk Harrohet Por Mua As Qe Me Kujtohet
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>Njisia Kriminalistike , , , , , Hetimet Vazhdojn , , , , , Në Kerkimin E Dashuris Se Humbur !!!
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>Mos e lejo veten në moshen rinore një budallic e rrugës te quaj dashnor...
>> >>
>> >>
>> >>Tuli Far Lavire Sot Don me ta Shkatrru Jeten, se nuk ka Jet Per Veti e Ty T'ban me Vra Veten
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >> -prishtina vend turistik ferizaji vend simpatik gjilani vend i rinis DRENICA vend i dashuris
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>ajo qe ta thotë fjalen ne sy është shoqe dhe mike per ty ; )
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
][\][ (()) ][_ ][ ][\/][ ][ *][

>>[¯_¯_] [¯_¯_] [¯_¯_] [¯_¯_] [¯_¯_]
>> >>??
>> >>
>> >>
>> >>Thikat i Duroj, Plumbat i Pranoj por Ndarjen me Ty Kurr se Paramnendoj(k)
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>kur buzet e tua bashkohen me te mijat ather e kupton qka esht dashurija
>> >>
>> >>
>> >>......***Te dua shpirt te dua zemer jo per tjeter sen po qi te kom femen**
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>lotet me rrjedhin zemra me coptohet a enderroj te kaluaren qe tani me kujtohet
>> >>
>> >>
>> >>Un tasier e ti disket dashurija jon
>>"WINDOWS"98
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>Nese dashurija te dukete urrejtje ruaje per vet nese dashurie te duket plumb ruaje per fund
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>Je aq idijote sa qe kur luan rolin e budallices dukesh
>>normale.
>> >>
>> >>
>> >>Dielli ka rreze - Deti ka dallge Dua te te puth Por ti je shum large!!!
>> >>
>> >>
>> >>Te dua, te dua, per ty e jap jeten, te behesh tradhetar/e mo e lejo veten, Besa eshte bese, fjala eshte fjale, nese me tradheton Zoti nuk ta fale
>> >>
>> >>
>> >>Nqs do te jetosh 100 vjet dua te jetoj nje dite me pak....keshtu
>> >>nuk do te jetoj kurre pa ty!
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>Nuk ka lule pa arome
>> >>Nuk ka njeri qe s'dashuron >> >>Nuk ka suprize pa lumturi
>> >>Nuk ka jete pa dashuri
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>Ne takimin e pare digjem si zjarr
>> >>Ne takimin e dyte te dua si syte
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>Dashuria eshte nje ndjenje qe lind vertikalisht dhe perfundon horizontalisht.
>> >>
>> >>
>> >>Ne mengjes nuk ha se mendoj per ty, ne dreke nuk ha se mendoj per ty , ne darke nuk ha se mendoj per ty . Naten nuk me ze gjumi sepse jam pa ngrënë
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>Ne takimin e trete te dua per jete
>> >>Ne takimin e katert nje puthje me hater.
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>Mos me pyet si jetoi
>> >>kur dit e nat ne ty mendoi
>> >>kur e din se jam e vetmuar
>> >>kur e din qe jam e lenduar.
>> >>mos me pyet pse kam lot ne sy
>> >>kur e din qe jan per ty
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>Mendo e Kupto Fol E Mos Gabo Njeher Logjiko Pastaj Dashuro
>> >>
>> >>
>> >>ku me ike dashuri tash mua me le ne vetmi nje pik te zez ti mu ma ki lan tash po ndihem si pa nan
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>Dashurija kur lind nuk bon llogari, sepse ndryshe nuk mund të ishte dashuri!!!
>> >>
>> >>
>> >>
>> >>Une ty te dua edhe te
>>kuptoj, por me'm ba nervoz ne RR'S te qoj
>> >>
>> >>
>> >> NEW NICKA NiCkName -Nëse nuk e ke atë qe e don, atëher duaje atë qe e ke.

-Stop je i/e denuar me 100 puthje, 1000 ledhatime, je i/e arrestuar me burg te perjetshem ne zemren time.

-Bjeri zemres time sa te kesh fuqi, po kujdes se po vritesh se brenda je ti.

-Je aq i/e shemtuar sa qe kur ulesh pran kompjuterit aktivizohet antivirusi.

-Mos duaj qdo kend, mos vuaj kot por duaje ate qe per ty derdh lot.

-Me mir nje fund me dhembje se sa nje dhembje pa fund.

-Nese mendon se dashuria ime per ty eshte plumb, ruaje per vete se te duhet ne fund.

-20% Nice 30%Bad & Sexy=100%Boss

-Nuk jam nga ato qe qajn e vajtojn, por jam nga ato qe per dashuri luftojn.

-Po te ishte kjo bot e mir nuk do te kishim lindur duke qar.

-Realiteti eshte realitet, sado i hidhur te jet.

-Sa mir qe shkove qafen e thefsh, syt mos ti pafsha, kurr mos u kthefsh.

-Nese kemi jet nese kemi fat Dashuria jon dote jet e gjat.

-Vetem nje jet do ta jetoj, vetem nje do te dashuroj, prandaj nje lutje kam, dashuro e mos lendo.

-Pranoje realitetin, qmoje sinqeritetin, duaje ate qe e dashuron por trathtin kurr mos e mendo.

-Do te doja te isha pik loti, ne syt e tu te lindja, ne faqen tende te rreshqisja, ne buzen tende te vdisja.

-Un jam i vdekur vetem ti mund te me kthesh ne jet.

-Dashurija eshte nje por jeton ne dy zemra.

-Kur me mungon buzeqeshja jote humbin eren lulet e kesaj bote.

-Nese te dashuron me zemer sdo ta kerkoj virgjerine deri sa
te hyret ne martese me ty do ta shijoj vetem dashurine..

-Mashkulli deshiron te jet i pari te femna, kurse femna deshiron te jet e fundit te ai.

-Aq sa te kam dasht, aq po te urrej ate qe ja bere zemres sime sdo ta fal kurr per jet.

-As tigri as luani, as deti as oqeani, as bota me mundime smund te ndaj nga zemra ime.

-1000 Jet po ti kisha ti do te mi mirrje une po vdes e ti jeto kujt per mua mos i trego.

-Per netet e errëta ti je DRIT, per jeten time ti je SHPIRT, per zemren time ti je GJAK, pa ty smund te jetoj ASPAK".
»-(¯¥¯)-» тє ∂υα ѕнυмм «-(¯¥¯)-«

-Ne kete kuti kam nje helm te zi, nese ti me trathton un do ta pi.

-Te kam shti ne zemer te kam mbyll me dry qelsi me ka humbur ti ke mbet aty

-Jeta është ëndërr"REALIZOJE" Jeta është enigm"ZBULOJE" Jeta është roman"LEXOJE" E till është Jeta JETOJEEEE!

-Doktor, sa kushton me nxerr dhomin? Varet, prej 5 deri 30 euro! Ani, nxerrma njo t`pesve!

-Bishti i maces plot me lesh lexoje ket mesazh e mos u qesh, kur hyp maca mbi dru lexoje ket mesazh dhe mendo per mu

-Ne mengjes nuk ha se mendoj per ty, ne dark nuk ha se mendoj per ty, naten nuk me ze gjumi se jam uritur

-E kaluara me ka vra nuk mundem me harru ardhmerin me nuk e shoh syte me jane verbu...
avatar
♥alma♥
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 28
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: nicknames per msn shqip

Mesazh nga ♥alma♥ prej Mon Mar 30, 2009 6:29 pm

Syri Im Po Loton,Zashto Ti Mene Nuk Po M'don,Mollimte Kthehu Perseri,Se Ne Mozhe Un Pa Ty

Mendo e Kujto Fol e Mos Gabo Fjalen e Fundit Me Thuaj Se Me Do.

Mos Kalo Me 100 Mos Kalo Me 10 Po Kalo Me Nje Qe Esht i Vertet

N'zemer T'kom Pas Kurr Sta Kom Rras Loqk Tash e Tutje Zemren Kom Me Ta Plas

Po Menon Qe Kom Romanc Jo Loqk Na Kem Pos Distanc

Jetoje Jeten Sa Ski Kriz Se Veq Jeta Sosht Repriz

Shkurt e Shqip Te Du..! Po Spo Muj Me Te Kallxu...Qata Qe e Kom N'zemer Spo Di Qysh Me Ta Spjegu

Fol Me Veteveten Harroje Jeten Se Ne Ket Bot Se Gjon Te Verteten

NuK JaM Ku Me DiT QfaR NjErI Qe Me ThOjN QfaR MaNgUpI Po Ni SeN e KaM Te SiGurT KejT FaMiLjeN Ta ZhDuKi.

Lirisht Numroj hapat Tu Se oRhAnI ma Ste Du Loqk me Ty Veq koqe kom lu Se un nuk dij mu dashuru

U Bo Jeta Monoton Nuk Pom Rrihet Me Këron Edhe Ti Dot Më Beson Kur Kto Fjal Ti Tham

Kur Të Vdes a Thu Dikujt Ka Mi Mungu,a Thu Shoqnia Që Jom Rrit Me Ta Kan Mem Harru

Skom Met Per Juve , Qe Me Zemer Nuk Um Doni , Mas Shpine Mshani , E Para Syve Mlivdoni

Hej Vajza Nese Doni Me Shijue Lezetin Hajdeni Prisheni Virgjinitetin

Nuk e Di Tash Se Ku Gjendesh Shoqja Ime e Perjetshme Ne Zemren Time Do Te Mbetesh e Pa Harruar Dhe e Pa Vdekshme

Ky Sen a Per Gurbet Per oRhAnIn qe asht "MbReT" Per Ta Qe Shkun Shum Vjet Te Nana Vet Ala i Pret
orhan Asht Me Juve Dej N'piken e Fundit e Shqipe Nuk Ka Lidhje a Je Qytetit a i Katunit.

Zbon me i ras hunt kamas e mu bo si mut//
Duhet mi pas syt si hut e mu bo KriMiNeL//

Edhe 1 qen qe qin pidha kur do qe del//......
...
1.Kille Bari Me 1 Kille Raki 1 Kondom N'Xhep 2 Femra Mi Qii Qeshtu Osht Jeta Kur T'jesh GeRQeCaLi

Kur Jam Me Ty Eshte Njesoj Sikur Te Perjetoj Nje Enderr Te Bukur Por Ne Kete Enderr Eshte Edhe Frika Frika Se mos Do Te Zgjohem Shpejt Dhe Gjithcka Do Te Mbaroj

29. Meno Beso N’vetveten,Mos Filozofo Po Kallxo Veq T’verteten.

30. Harroje e Analizoje Veten,Zbuloje e Msoje Kush e Thot Renen e Kush Ta Thot T’verteten.

31. Me Mu Zor Eshte Mu Munu Mu Kuptu Jo Qe Un Jom e Zorshem Po Qashtu Qysh Thu Ti Un S’du.

32. Di Mu Kon e Mir Di Mu Kon e Keqe Jom Melaqe Po Bohna Edhe Dreqe.

33. Noshta T'bjen N'men Lyp Me Flejt N'krah Tem Ma Sill e Ma Bon T'du Qashtu Qysh Un Ty Dikur Jom Munu Po Tash Ka Perfundu.

34. Pa Dyshim Jom N'fitim N'Ven N'Aren N'2luftim Po Ma Mir Spo Gutna Hiq Sje Sen Ma Shum Se BITCH.

35. Dikush Po Thot Qe Um Ka Pas Frajer Po Um Doket i Kom Met Pik Ne Zemer.

36. S'ka Jo S'ka Nashta S'ka Sdi Mos Meno 2 Her Po Hajde Se Ma T'mir Ski.

37. Dikur Senet Jon Kon T'njejta Po Tash Kan Ndryshu Svlen Ma Ti Per Mu Kshtu Qe N'rrote Sames Munesh Me Shku.

38. Prej Merzije Te Thirri Bitch Skom Qka Te Boj Se Po Me Kall Se Je Goxha Cop Femer Ksaj i Thojn Kqyr Me Sy e Plas Me Zemer...

39. Ti Je Nr.1 e Ska Tjeter Le Qe Te Du Ktu Po Edhe Ne Boten Tjeter

40. Shum Zorr Po Ma Let Pa Ty Po M'jetohet Tash Jom Vet Po Qysh Thom Un Bohet.

41. Kom Me Lujt Lojen Tonde Qashtu Qysh Ti Don Se e Di Qe N'fund Fiton Qaj Qe Duron.

42. Nashta Pot T'dokna Nifar Aroganti Po Gjeth Kom Qef Me Kesh i Mramti.

43. Zot Ti Rujum Prej Mikut Se Un Vet Runa Prej Armikut.

44. Tu Ka Rrit Menja Tu Ka Bo Mal Po Dije Qe Sje Kurgjo Ma Shum Se Zdral.

45. Jo Qe M'ke Rrzu Po Thjesht Weq Kom Lu Ski Qka Menon e Di Qe M'don.

46. A Je Qu N'kam T'majt a Je Qu Pesh Per Veti e Ki Mu Ski Qa Ma Tesh.

47. Un Edhe Me Ec Jom E Para E Ti Edhe Me Nga Sun Um Del Perpara.

48. N'zemer T'kom Pas Kurr Sta Kom Rras Loqk Tash e Tutje Zemren Kom Me Ta Plas.

49. T'pres Deri Me T'parin Ndaq Edhe Ma Shum Veq Dije Qe i Vetmi Qe Ka Me T'pas Jom Un.

50. Loqk T'du Edhe Gjith Ko Met Dasht Venin Ton Te Une Kerkush Smunet Me Nxan.

51. Me Tradhtu Tradhton Bash Aj Qe Te Don Bash Aj Qe Nuk Ta Merr Menja Ty Te Kundershton.

52. Sot Silles Pshtillesh Puna Vjen Veq Me INTERES Un Qitu Po Rri Po Veq ..? 1 Njeri Tmir Pe Pres..!

53. Sot Sillesh Pshtillesh Vjen Per Interes Un Qitu Po Rri Po Ves...? Ni Njeri T'mir Po e Pres.

54. Kesh e Vogel e u Rita...Shum Me Djem u Halita...S'thom T'du As Ste Du...Nrrot Somes Munesh Me Shku.

55. Po Menon Qe Kom Romanc Jo Loqk Na Kem Pos Distanc.

56. E Di Qe Ki Dasht Zemren Me Ma Thy Po At Knaqesi Ste Ke Pa Me Sy.

57. Ndodhi Qka Ndodhi Un Njo Pe Llovi Se Di Qka Po Ndodh Me Mu Aj Zemren Tem e Ka Fitu.

58. Nese Menon Se Un T'du Ty Gabon Shum Se Un e Du Jeten Tem Uweee Po Jeta Jem Koke Ti.

59. Ndrrimi i Jetes Shpesh o Pshtim Prej Seneve Ma T'kqija Si Per Gjin T'ftoft Qe S'din Qa Osht Dashnia.

60. Per Qata Qe Um Dojn e Dashni Me Shesin Neser Me Dek Masneser Me Keshin.

61. Qa Ish Kon Fore Ni Fore Me Kan Fore Per Fore Ni Fore.

62. Kur Po T'flas Me Fjalt T'buta Mos Meno Qe Po Tu Tutna.

63. T'ngoj T'respektoj As 1 Sen Sta Ndaloj Veq 1her Veten e Qetesoj Per Qef T'karit N'p*** T'nanes Tqoj.

64. Kurgjo Sish Me Pas Fam e Me Pas Emer Kryesorja Ish De Desht Njerin Me Zemer...

65. Kur Jeta Te Deshpron Kur Fati Shpinen Ta Kthen Kur Zemra Te Behet Monoton Mos Harro Se Egziston Dikush Qe Te Don.

66. (L) Per Mu Bon Qa Te Duash , As Qe Muj Me Te Nal , Por Veq Kur Te Gabojsh Mos Um Thuj Me Te FAL Wink.

67. Mos Mendo Qe Me Lendon Ani Qka Edhe Pse Ti Shkon Mos Mendo Se Me Mundon Se Jeta Edhe Pa Ty Vazhdon:p.

68. Nese Nuk T'pelqej As Ski Nevoj Me Më Ngu Se Kurgjo Kerkujt Nuk Kom Qef Mi Inponu.

69. Jetoje Jeten Sa Ski Kriz Se Veq Jeta Sosht Repriz Wink.

70. Shkurt e Shqip Te Du..! Po Spo Muj Me Te Kallxu...Qata Qe e Kom N'zemer Spo Di Qysh Me Ta Spjegu.

71. Boll Je Munu Me M'plas Kishe S'po Ma Rras...Por Dije Qit T'keqen Qe e Ki Perbuz Kurr Mo S'ki Me Pas Wink.

72. Ki Mem Urdhnu Met Dashuru,Amo Ki Me Pa Qe S'kom Me Tu Afru Wink.

73. Mos Mu Bo Kishe Qa Po Di Se Sen Sje Ka Qet Ndrit Mu Kon Ti i Vetmi Mashkull Nbot Qateher Mas Teje Kisha Bertit.

74. Nashta Per Ty Sjom Kon Sen Po Ti Per Mu Je Kon Jeta Jem.

75. Ki Mem Dasht Qysh T'kom Dasht Un Ty Ki Mem Lut Qysh T'kom Lut Un Ty Po Ateher Do Te Jet Shum Von Per Ty.

76. Krejt i Kom Bo Per Ty e Ti Je Qu e Um Ke Rrejt Ne Sy Tash Ket Loj e Kom Msu Veq Munesh Mem Harru.

77. Ndëgjoni Radio Gurana në www.Gurana-TEAM.com - DJ. And|.

78. Mu Kon Njeri i Beses Osht Shum Shtir Hawer Me Maj Shoqnin En Krah Mos Me Lon Me Ra En Lloq.

79. Nese Don Me Lujt Dije Kjo Nuk Esht Loj Po Nese Mendon Qe Esht Loj Para Se Me Ja Nis Ti Un Veq Fitoj.

80. E Kom Nje Deshir Oh Sa e Thjesht .Me Ti Puth Buzet Tjeter Skisha Desht.

81. Nese Nuk Ta Nin Per Tjeter Kon .Dije Qit Sen Qe ****** Shum T'don.

82. Un Kom Me Wazhdu Derisa Ti Um Pranon Shprehu Lirisht Zemer Thujum ******Loqk T'kom.

83. Nese Per Mua Menjda Ste Hiqet Nese Per Mua Zemra Zllak Te Digjet At'her Eja Edhe Me Thuaj ****** Wetem Ti Egziston Per Mua.

84. Per ty jetoj . Per ty edhe wdes . Per ty lopen me gjith wiq e shes.

85. Jom fjal e dhene Besa , amaneti . Jom pa zemren time se tek ti me mbeti.

86. Noshta Per Ty Sjom Kon Sen... Po Ti Per Mu Je Kon Jeta Jem.

87. Bo Qa Bon Wetes Keq Mos i Bon Qe Sbeson Hajde Kqyrum Un Qysh Jom.

88. Fjalt Qi Mi Ke Thon Kan Met Kushtu Me Jet... N'ket Bot Ki Mem Lyp Kurr Mo Ski Mem Gjett.

89. Tasht Sa Dush Koken Tunde Se Betejen Ti e Humbe.

90. Se Nuk Ish Qaq Let Kur Dikujt Jeten Ja Kushton Qaj Dikushi Ta Kthen Shpinen Se Dashnija Si Mjafton..

91. Fol Me Veteveten Harroje Jeten Se Ne Ket Bot Se Gjon Te Verteten.

92. N'Qdo Aspekt Ma i Miri Jom Kta Ta Garanton Fakti Qe Ti M'don ...

93. Kur t'thom un shujj ti as 1 fjal mos e thujj se une edhe pse Tdu muj shum shpejt met harru.

94. Mos Um Shaj n'MSN Se Fytyren Ta Maj N'men Mos Mu Afro 1 Meter Se Banderit i Shtohet 1 Leter..

95. Veve Um Shtin N'tripa T'nostarxhis Kujtime T'rinis Ditet e Para Te Dashurise.

96. Qka Un Thom Ti e Menon e Mas Do Kohe e Kupton ... Vlerat e Mija Sun i Vlerson Fjalt e Mia Gjakun Ntru Sti Perqon..

97. Shum Po Munohesh Po N'fakt Veq Je Ka Mashtrohesh.

98. Kujt Ti Them Zemer Qatah Qe Se Du Jo Bre Se Veq 1 Osht Per Mu.

99. Shum Pom Xhelozon Ti Qysh Dush Menon Aj Mu Osht Kam M'DON.

100. Rum Zot Prej T'mive Se Prej T'hujve Runa Vet Prej Qatynev Qe Ta Ngulin Bash Ka Ti Se Pret.

101. Edhe Nese Para Meje Bjen N'dy Guj Un T'boj Te Lumtur Po Me T'dasht Nuk Muj...

102. Po Zemer Ski Nevoj Hiq Mu Merzit Ka Me Ardh Koha Kur Ni Fjal Temen Ki Me Prit.

103. Po Mwjen Keq Qi Nuk Tdu Po Kurr Ti Per Mu Ski Egzistu Kshtu Qe Nrrs Munesh Me Shku.

104. Un T'kurtalisi Jeten Ta Bitisi Gjaku i Nxet Kur M'vlon Kur T'vraj Si Bi Pishmon Jom Nipi i Babgjyshit Qi e Ka Vra Ni Bataljon.

105. I Pervlum N'zemer Kjo Dor Veq Po Shkrun Fjalt e Mija As Topi Si Lun.

106 NuK JaM Ku Me DiT QfaR NjErI Qe Me ThOjN QfaR MaNgUpI Po Ni SeN e KaM Te SiGurT KejT FaMiLjeN Ta ZhDuKi.

107. Ta Besoj 1 Sen Qe Shum Osht Ka Te Dhem Spo Munesh Mu Pajtu Me Faktin Qe Mo Sje Ne Zemren Tem.

108. Kur Deshiron Diqka Gjen Menyren Kur Nuk Deshiron Gjen Arsyen.

109. Krejt Qa Po Du Krejt Qa Po Thom Po Du Me Pa Qa Ti Per Mu Bon Qa Boj Un Per Ty Sun e Pershkruj e Ti Per Mu Se Pin As 1 Got Uj.

110. Munohesh Kujtimin Me Rujt Munohesh Mos Me Wujt Po Mem Hek Pi Zemres Kurr Ski Me Mujt.

111. Kojshikja Jem Ka Po Sillet Po Ma Bon Narkoman e Djali i Wet Ka Tsillet Bonbona Han.

112. Jom Djal Pa Defekt Me 1 Projekt Indirekt Ta Marr Zemren Me Respekt.

113. Pritsha Ti Mu Nal... Pritsha Ti Me Dal... Prit Tash Un Me Te Fal.

114. Pse Zemer Po Lodhesh Pse Veten Pe Munon Kur Pe She Qe Hiq So Ka Te Shkon.

115. N'zemer Kom Haver Qe Me To Gjith Boj Sherr T'miren e T'keqen e Ndajm Perher.

116. Le Te Ndodh Qfar Te Ndodh Un Jom Me Ty Gjith Bota Je Per Mu Jemi Wetem Ne Te Dy.

117. E Di Qi Ulesh , Kur Pshurresh , E Shet Trimnin Weq Qashtu Ngulesh.

118. Un Tdu Edhe T'kuptoj Po Mem Bo Nervoz Kerkon Se Lejoj.

119. Jom Ka Prowoj Me Nejt Rahat Mos Mu Nguc Me Kerkon Po Nafaka Jem Hiq Nuk Po Ma Don.

120. Te Nderova Dhe Te Respektova Vetem Pse Ishe e Ndershme,, Se Dita Se Do Te Mbetesh Shoqe e Botes Se Rrejshme.

121. Te Deshta Pa Asnje Kufi,,, Jo Pse e Kishe Ate Bukuri,, Por Pse Kishe Shpirt e Zemer,, Sikur Ti Nuk Pash Une Femer,.

122. Ste Harrova Une Akoma Edhe Pse Kurr Nuk Do Te Harroj e Di Se Nje Dite Edhe Une Do Te Vdes Por Deri Ne Vdekje Te Rrespektoj..

123. Nuk e Di Tash Se Ku Gjendesh,, Shoqja Ime e Perjetshme ,, Ne Zemren Time Do Te Mbetesh e Paharruar Dhe e Pavdekshme.

124. Ti Je 1 Tatu Qe e Kom Bo Eeh Jom Penduu Ti Je Nje e Kalume Qe Per Mu Tasht Je Harruu.

125. Munohesh Mem Shkatru Jeten Ferr Don Me Ma Bo Amo Si Un ***** Nana S'qet Mo.

126. Te Deshiroj Shum Fat.Jet Te Lumtur e Te Gjat.Kurr Mos u Kthefsh Qafen e Thefsh Ket Deshir e Kam Per Ty...Ti e Din Kush Je Wink.

127. Te Deshta Shum Po Ma Nuk Te Dua Qajo Ma e Keqja Qe Ti Po Me Don Mua.

128. Ma Mire Ishte Jeta Sikur T`mos Ishte Vdekja.Ma e Mire Ishte Dashnia Sikur T`Mos Ish Tradhtia.

129. Me Mesove Si Te Dua.Me Mesove Si Te Dashuroj.Por Kurr Nuk Me Mesove Se Kur Te Humb Si Te Te Harroj

130. Te Dy Do Te Shkojm Ne Ferr Ti Se e Vrave Nje Zemer Te Pafaj Dhe Un Pse Dashurova Vrasesin e Saj.

131. Ende Respekt Per Ata Qe Ver8 Um Respektojn.Ende Dhun e Egersi Per Ata Qe e Teprojn.

132. Ku Karin Ken Ma Heret Kta Kullera Mafiasha e Dillera Qe Deri Dje Ken Fmi Tash u Bonen Hitlera .

133. Ti Munohesh Mem Pengu,Ska Dert Lejohet Me Endrru.

134. Kurr S'tkom Dasht Kurr Sta Kom Rras Me Ty Kom Pshtjell Weq Njonin Me 1 Wen Me Plas.

135. Spo Di Qa Me Bo Kur Pe Shoh Qe S'shkon Mo Jom Hi Si Me 1 Tunell Ku o Weq Terr Sdi Qysh Met Thon Po o Sikur Jeta N'ferr.

136. Shum Kan Qef Mem Puth Shum Kan Qef Mem Dasht Shum Kan Qef Me Kalu Me Mu Po Un Weq Njo e Duu.

137. Me Dor Ne Zemer Jom Ka Thom Se Me Ka Marr Malli Per Dikon

138. Kur Je Me Mu Ti Krejt i Bon Nal Zemer Se Kshtu Nuk Shkon...

139. Gjaku Jem i Flliqt Tash Pot Kallxon Ruju Shoq Prej Saj Se Te Helmon

140. Boll Po Munohen Do Zemren Me Ma Plas . Po Apet Se Apet Ajo e Jema Ka Mu Kon (L) .

141. Ata Qe Nuk M'njohin Menojn Qe Po Luj Loja Se Din Qe Kur e Boj 1 Sen Jom I Gatshem Per Pasoja

141. Gabimi i Par Falet , I Dyti Qortohet , I Treti En P*** Te Nones Qohet

142. N'jet Krejt Si Ti i Kom Provu Kom Gabu Po Kurr Ma Nuk Muna Me Pshtu...

143. Von T'ka Ra N'men...Von e Ki Kuptu...Tash Qe Ti Pom Don Mu Un Jom Tu T'harru

144. Vet Dashte Tash Jeto Me Denim...Rinen e Vjeter Munesh Me Majt Kujtim..!

145. Boll i Meqem Po Don Me Dal Prej Inatit Po Don Mu Kall...

146. Nuk Po Thom Qe Krejt i Kom Po Per Ty Krejt i Boj Nese M'tradhton Ta Fali Po Kurr Nuk Ta Harroj...

147. Sum Kerset Mo Per Jeten Tone Krejt Qka Ndodhi Vetit Ja Bone

148. Pom Dhimesh Met Lon e Po Ta Boj Rrafsh Se Prej Zemres Tem Moti T'kom Qit Jasht

149. Ruju Haver Ruju Te Kom Thon 1her Ik,Ik Se Ti Q* Ropt Krejt Vet,e Se Shti Kerkon N'rrezik

150. Tulifar Veni Tu Hi u Rrita Belagjike Prishtinalike e N'gjak e Rrast Problematike...

151. Sdi a e Ke Wrejt Qe Qdo Kufi e Ke Kalu Po un Wet Pasna Faj Qe Kaq Shum T'pasna Duru

152. Ksi Si Un Ska Shum Kerkun Nese Ka Dikun e Kom Qit N'kit Bot Un

153. Me Krejt Dot Lufoj.Luft Me Krejt Do Te Shpall Se Me Don Dhe Te Du Askush Smundet Me Na Nda

154. Sjom Sikur Ato Qe Vetem Endrrojn Qe Kan Frik Nga Hija e Vet Eh Se Din Qfar Dojn

155. Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

156. Munohna Nuk Gzohna...Po Zorr e Kom Pa Ty... Krejt Llom Po Bona Kur Spo Te Sho Me Sy

157. Po Du Sonte Met Gjet...Po Du Sonte Met Pa...Harro Qka Te Thash Po Te Pres Ku Te Lash...

158. Spo Nalna Po Flas...Pot Pengoj Plas

159. Kur T'thom Shuj Ti As 1 Fjal Mos e Thuj Se Une Edhe Pse T'du Muj Shum Shpejt Met Harru

160. Te Duket Esht e Leht Vetmia Herdokudo Do Te Bin N'men Fjalit e Mija

161. Folum Qka Dush Se Mu Sum Prek Se Te Une Emocionet Moti Kan Vdek..

162. Skom Lind Per Me Vujt Jom Msu Me Lujt Kush Osht Viktim Duhet Me u Rujt

163. T'hi N'zemer Boj Qka Du Dal Kur Du Edhe Ta Boj Fuck You

164. Jasht Jom Femer Mbrenda Jom Dreq Mos Me Prek Me Dor Se Djegesh Let

165. Un Jom Qajo e Qimja e Nanes Qe e Luj Horen N'maje T'gjilpanes i Grahi Kerit N'gishta T'kames Per Inati T'njanit

166. Mos Mendo Me Mu Me Lujt Se e Bon Veten Me Vujt

167. Osht Fakt Qe Kom Ndryshu Po Rrethanat Um Kan Detyru

168. Jom Msu Me T’pas Ngat Qdo Dit e Qdo Nat,Po Kom Qef Me Flejt Me Nejt Me Ty Shum Gjat

169. Besoj Ngoj Shoqet Se Ma Mir e Ki,Un T’kallxoj Se Veq 1 Her N’zemer Ki Me Hi

170. Shum Mir Po M’kujtohesh e Di Sa e Mir Me Dasht Ti Bohesh,S'kom Qef Me Ta Bo Llokum T’du Shum Se e Di Qe Tranohesh

171. Kryesorja Qka Kom Dasht Mu ka realizu e Tash Munesh Veq Mem Harru

172. S’kish Met Sen N’ty Mu Ki Dok Si Vorr Ja Je Kon Edhe Ma Heret e Un Jom Kon Qorr

173. Krejt i Blen Me Pare Po Dashnin Sun e Blen Pa Marr Parasysh a T'vyn Hajde Te Un e Gjen

174. Po i Shoh Njerzt Qe Shpinen Ma Paskan Kthy ... I Shoh Njerzt Per Rreth Me Plot Inat N'Sy

175. Syn Mos u Mundo Mu Callaku Qe Mem Shti Me Xhelozu..Se Shyqyr Zotit Moshen e Kam Ndrru e Shum Si Ti i Kam Kalu.
176.Në ore te mesimiit veq per ty mendoj dhe i lutem zotit qe kurr mos tet harroj

177.jam djal me taktik ta boj bllok edhe pik

178. 5 shkronja te arta qe jan te zjarrta formojn nje emer qe e kam ne zemer . View High Resolution
avatar
♥alma♥
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 28
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: nicknames per msn shqip

Mesazh nga ♥alma♥ prej Mon Mar 30, 2009 6:29 pm

edukata qytetare na ka shti me pi cigare me ka shti mu tranu ? me dashuru.
2.kemisha e bardh pulla e vjeter lamtumir i dashur e kam gjet nje tjeter.
3.do te ishte mir nje gje ne kete bote qe tradhtia te mos egzistoj.
4.500 thika i kish duruveq 5 minuta me kon ti me mu.
5.dy lule dy bilbila kurr te mos na shkatrrohet dashuria.
6.ti ski shpirt ti ski zemer po luam me mua vetem pse jam femer.
7.une ne dhome e ti ne kafiq une mendoj per ty e ti per mua hiq.
8.une sheqer e ti mjalt kur bashkohemi behemi qokolad.
9.dielli rrezon hena shkelqen ti je i vetmi qe me pelqen.
10.36shkronja i ka alfabeti vetme shkronja ?ne zemer me mbeti.
11.i embel eshte rrushi kur mbillet me arre e embel eshte fjala dashuria e par.
12.une po pi uje zemra po flladitet e shpirti po merzitet.
13.gjarpri ne te ngren ai te helmon por si dashuria e par asgje ste shkrumon.
14.filmi shiqohet endrra enderrohet dashuria e par kurr nuk harrohet.
15.syri loton buzet jam shkrumu dashuria jon ketu ka perfundu.
16.emrin fjolla do te kem gjithmon por mbiemrin beqiraj do ta ndrroj me von.
17.a ka mjerim a ka dhimbje me te madh se dashuria e par te jet tradhtare.
18.sikur qielli te jete leter dhe bote boj sdo te shkruaja asgje tjeter perveq fjales te dashuroj.
19.a thua a shkon ne studime a e harrove adresen time apo gjete ndonje tjeter qe sma shkruve asnje leter.
20.kujtimi kujtohet urimi urohet ai qe te do kurr nuk harrohet.
21.te jeshe vajze eshte veshtire qdo zemer e poshter te thot lamtumir.
22.lapsi u thy fleta u qky dashuria jon u mbyll ne dry.
23.eja dallendyshe gjith tu fluturu ta jap nje leter? me ja qu.
24.sa shume te deshta o moj dashuri por kurr nuk mendova se me del tradhti.
25.e dua pejen qytetin tim krenar se aty fillova dashurim e par.
26.ari eshte argjend qe shume kerkohet dashuria eshte semundje qe nuk sherohet.
27.dasuria eshte varre dashuria eshte zjarre dashuria e par zemran ta kall.
28.qka ka qielli qe po terrohet ish-i dashuri po martohet.
29.unaza ime me xixillonja emri i simpatis me 6shkronja.
30.tash e gjete tjetren e mu me harrove veq ta dish o djal se shum gabove.
31.kur ta shohesh macen ne dru kapja bishtin mendo per mu.
32.fluturo o pllum e shko **** ***** ku e le besen o * **** ***** tash qe prej meje je largu ku **** ****** po don me shku.
33.dite per dite pot kerkoj nuk ka nate qe ste enderroj te dua si shpirtin tim jata pa ty ska kuptim nuk te du per 2-3 jave por te du per sa tjem gjall.
34.me dore po shkruaj me zemer po vuaj pse je kaq larg me le te vetmuar sa dite e merzitshme sa nate e qete te shkruan shpirti yt qe te do perjete.
35.nuk te kerkoj shum nuk te kerkoj kujtime por vetem 1 puthje e 100 perqafime.
36.ulem dhe mendoj ?shkronja i kujtoj kur ato i bashkoi emrin e formoj.
37.dua te jem gjak te kaloj neper materiet e tua te shkoj ne zemren tende dhe te shoh qka ndjen per mua.
38.nje keshille:ki kujdes nje kerkes:mos ndrysho nje deshire:mos me harro nje genjeshter:nuk te dua nje e vertet:me mungon perjete.
39.e dua nje lule e dua nje kujtim e dua nje puthje sipas qefit tim.
40.100 lote ne syte e mi 100deshira qe jeta nuk mi plosoj 100 lutje ja beja zotit vetem ty te takoj.
41.vala 900 personi qe keni kerkuar eshte ne ju i dashuruar nese i telefononi ju lutem i tregoni qe edhe ju e dashuroni.
42.ste du me letra ste du me rrena por te du nga shpirti dhe zemra.
43.hape zemren dhe vajto hape dritaren dhe shiqo hape letren dhe lexo te kam ne zemer mos harro.
44.i hidhur eshte duhani e hidhur eshte rakia por ma e hidhur eshte ndarja nga dashnia.
45.puthjet me te embla ti mi ke dhuruar jeten ty ta fala kur me the te dua.
46.nese ke nje zemer ndaje bashk me mua nese ke nje fjal me thuaj te dua.
47.i qoj duart lart ne qiell ti per mua je si diell por e lumtur prap nuk jam se ty afer nuk te kam.
48.me the I LOVE YOU mu duk fjal pa kuptim me the TI AMO mu duk mashtrim me the ICH LIEBE DICH syte mi qorove me the TE DUA jeten ma gezove.
49.diku te lumi ishin dy zemra njera ish e jotja tjetra e jemja.
50.ti i dashur shum simpatik e syte e tu si oqeani Atlantik.
51.bilbile ne deg sa bukur kendon ja puthsha buzet atij qe e lexon.
52.ne jete me kryesorja eshte dashuria por eshte nje dashuri qe te jep jete e kjo eshte dashuria e vertet.
53.sa bukur qesh sa bukur shikon te du per bes aq sa nuk beson.
54.20%te du 40%te adhuroj 60%te shikoj 80%per ty mendoj 90%per ty u kalla 100%me ty u talla.
55.dy zemra jemi nje shpirte e kemime mir te vdes se pa ty te mbes.
56.si dy lule ne saksi ashtu dukemi une e ti.
57.ti peshk ne fund te detit une zog ne hapesir nuk po me ze gjumi pa te then naten e mir .
58.zemra e mashkullit eshte si hotel sdi kush hin e kush del .
59.mos ju beso djemeve qe veshin patika sidomos atyr qe jane simpatika.
60.prej asaj dite qe jem taku veq per ty jom tu mendu.
te du pa mas te du pa dallim te du ma shum se shpirtin tim.
61.zemra e femnes eshte si gur kush hin sdel me kurr
uji ftoht qaji nxet ste harroj kurr per jet.
62.ne oret e mesimit rri e mendoj kur mesusja spjegon me behet monoton se zemra ime vetem ty te do.
63.sjam poete e as shkrimtare por jome nje vajze 10 vjeqare .
64.nese me do thirrem ne emer nese me tradhton te raft pika ne zemer.
65.femrat pa takim si vetura pa benzin femrat pa puthje si telefoni pa mbushje.
66.nje fjal e embel ne zemer me ka mbet kur me the TE DUA ste harroj perjete.
67.nese je i vetmuar nese je ne mendime pyte zemren tende a e do zemren time.
68.kemisha e re gjaketa e vjeter lamtumir i dahur e kam gjqt nje tjeter.
69.mos e prek ate lule se me falen brigjet po merre zemren time qe per ty po digjet.
70.pa ty smund te rri pa ty jeta me behet hi pa ty varri sme pranon pa ty jeta me kalon.
71.sava dhe dubani formojne nje lum a e din i dashur se te dua shum.
72.sa her te shikoj te dua me teper sepse dashuria jon nuk shprehetne leter.
73.sa ka mali dushk e fleta aq e lumtur te shkoft jeta.
74.anija lundron nese me harron ky kujtim te perkujton.
75.lule e bukur lule plot arom por lulja me e bukur eshte dashuria jon.
76.te dua te dua pa ty sdo te vdes me yjet e nates ty te pershendes.
77.kujto eren e malit kujto eren e let kujto zemren time qe te do perjete.
78.te dua te dua per ty do te vdes po ti a me do mua pergjigjjen po e pres.
79.ne gjum kur rash ne enderr te pash ku u ngrita ? bertita.
80.e du nje djal me syte e zi emrin smund tja them edhe pse e di.
81.nese dikush te pyet a e do dike te lutem me kujto e thuaj aske.
82.une dardh ti ananas une zhade ti llukas.
83.mbylli syte e qaj me zemer dhe lexo ket poezi temen une te shkruaj ti lexo shterngo veten dhe duro keta lot qe po pikojne sate dua te tregojne.
84.nje diell ne nxe nje shi na lag dua te puth zemren po ti je shum larg.
85.nje zemer nje shigjet nje dashuri e vertet.
86.puthje puthje pa mbarim ne shkoll ska kuptim.
87.nata eshte skene yjet speklaktor une e ti autor.
88.2+3=5nese eshte nevoja per ty do te vdes.
89.dashuria e par mi ka mbyll syte spo mund tia filloj dashurise se dyte.
90.nese me do thuaje te verteten e jo sot me mua e neser me tjeteren.
91.sa nate e bukur sa nate e qete me kujtohesh ne ora 12.
92.lapsi me fleta fletorja me vija ketu merr pjese vetem dashuria.
93.kjo jet pa ty nuk ka vler per mua me kupto shpirte vetem ty te dua jo nuk eshte vjershe e as poezi por buron nga shpirti qe te do vetem ty.
94.ne fund te detit degjove nje ze lamtumir zeshkane nuk te dua me.
95.i love you-anglisht ti amo-italisht te quero-spanjollisht te dua seriozisht.
96.livadhi me lule zemra fisnike te dua e dashur se je simpatike.
97.te dua sa jeten ndoshta edhe me shum taman sa lumenjet qe skan fun askun.
98.molla hahet dardha piqet dashuria per ty nuk me hiqet.
99.naten e mir gjumin e embel kon ta don zemra e pafsh me enderr.
100.kur ne te jemi bashk kjo dite do te vjen qe zemra ime pran tendes te flej.
101.ne takinin e par digjem si zjarr ne takimin e dyte e du si syte ne takimin e trete e du per jete ne takimin e kater ni puthje me hater.
102.shamija e kuqe shiponja e zeze ti princ une princesh.
103.kissing kissing ilove you veq per ty jom tu mendu.
104.pse sme degjove pse sme pranove pse me lendove nese sme dashurove.
105.nese dashuria do ti kisht dy emra une do isha shpirti e ti zemra.
106.kur peshqit kan me harru me nutu e zogjt me flutur dije i dashur se me nuk te du.
107.pranoje nje puthje me gjithe deshire si pershendetje per naten e mir se deri kur te takohemi une mund te vde e puthja ime per kujtim te mbes.
108.mos i beso askujt mos e urrej veten por me beso mua qe per ty e jap jeten.
109.nuk jam amerikane te them ilove you por jam shqiptere te them te du.
110.ne lumin e qete lundronte nje flet aty shkruante te du perjet.
NUK KA DET AS OQAN NUK KA TIGER AS LUAN NUK KA NJERI NE JETEN TIME QE TE NDAN NGA ZEMRA IME

Ah moj nene kur e ke dit qe ke me lind qik pse nuk ja kajte nanen me me therr me thik

e preva gishtin te pragu i shpis dul gjaku simbol i dashris

U ula pran zjarrit Tuj tha disa krane Ne flaken e zjarrit Pash fytyren tande

Dua te behem lot te shetise neper fytyren tende te vije deri tek buzet e tua dhe te them fjalen TE DUA Jetoj dhe vuaj, ne nje qytet te huaj.

Pa TY une po vdes, por ne boten tjeter un TY do te pres... Tani ne perfundim, vetem nje fjale ti mbaje kujtim: Gjithmon te kam Dashur o Shqipri Im.

sa yje ka nata smundesh mei numru sa vuaj per ty smundesh me besu ket qe po ta shkruaj mos ja shkruj askujt se zemra ime nuk asht e gjith kujt

Dielli ka rreze - Deti ka dallge Dua te te puth Por ti je shum large!!!
avatar
♥alma♥
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 28
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: nicknames per msn shqip

Mesazh nga ♥alma♥ prej Mon Mar 30, 2009 6:30 pm

NdoshtA do te gzohesh se nga un do te lirohesh ndoshta do te qash se nga un do te ndahesh:S:S:D:D

Boj qka du di qka boj kur du vij e kur du shkoj kon du vet ne rrs e qoj pa prit pa kujtu e rahatoj:P:P

bbllok per bala online per krrala(K)
bbllok per bala online per krrala(K)


peer ty kom shah.. me shoqehh iom idhnuh..se kom dit qe ie ni baaal.... qe kurr ski me ndryshuh baiu tash se mo stduhh:@:@(bal ishe konn....!edhe mbeetee:()

Shpirtin sta marr veq takimin ta bojj un loooqkk Wink(K)

Dikur per mu je kan shum Tash je met si ni princ prej kalit t'rrzum :s:P

se du askend kerkujt sja rrasi kujna du zemren ja plasi hajde tash dilem perball te kqyrum kush kan pe kall:P

defetinivisht mendo seriozisht kur tfolsh me mu duhet me qu gisht e io me lu bisht:D:D

weweee Umm Shtini tripa t'nOstalxhis Kujtime t'Rinis Diten e Par T'dashniss (K)

puth diqka qe ti deshiron momentin qe mer letren supriz e kendeshme per ty qe thua te dua (K)(L)

Ne ty jam dashuru prej kur jom kan Bebe isha ne spital bashk me Nanen teme ta bojsha me sy ti me gjujshe me Meme (S)(K)

Jan te paktet ata qe me njohin dhe jan te shumet ata qe endrrojn te me njohin :P

Jom Vajze Perfekte Me Ni Projekt Inderekt Ta Mare Zemren(L) Me Rrespekt.:P(K)

Zemra e Femres o gur hyn ne te e zdel ma kurr,zemra e Mashkullit o hotel kur dush hyn e kur dush deel:@:P

io qe m'kee rrzzu po Thieessht veech Komm Luu, sski qka meenonn, se e di qe m'Doon ..!!(K):@

tash pom dukeet Ie pendu aideee faliiee mem kerku...:P:P
Nese ti nuk vieen mos me ler te press merre jeten time dhe me ler t'vdess:$

Ta kisshe dituur qkaa esshte sinnqeeriteeti sum kisshe ndrruu me 1 vaizze mbretii(poo nfuund nrress shkooo)Wink

Ta kishe ditur qka eshte sinqeriteti sme kishe ndrru me ni diale mbreti

Edhe psse ie larg assgje sme peengoon se kio zeemra ime veetem tyy tee donn...! (K)(L)

Emrin po ta di m'paske pas dashnii cdo dite pot sho po niem spoot niooo...Sad

Thon qe dashuria e pare nuk harrohet por mu as qe me kuitohet(yhaa...):$:$:P:P

Kur te vdes a'dot vishh,Kto kuitime ado mi bish ?Per mbi varr mi lexu e une mbrenda me vajtu,se prei teje jam largu(.......):S:S

bieri zemres sime aq sa ke fuqi,coptoje shkatrroje ashtu si don ti po ruaje mos e lendo se brenda saj je Ti...!(A):$:p

Mundohesh tranohesh sikur na sbohenii

Rruga e trenit nuk eshte e veshtire te pendohesh eshte shum mir .....!:P:P:)
Saa mmir qe shkooove qafeen e theefsh syyt moos ti paafsha kurr moos u ktheefsh @@:P

Nese dashuria i ka dy emra,atehere une ioomm Shprtii(K) e ti zeeeeeemraaaa(L)

Kuuushh tee ndaauuu Preeej meeje Kuuush taa dashhtii tee mireeen qee u ndavee nga unnn e ma pelotcove deshireeenn

zemer t kom pas po kurr sta kom rras tash e tutje zemeren kome ta plas

єdнє psє sum vяєη тι мe ηdjєп gjιтнкuη po vєq ηepeя oηdяяλ мgjєη

ηeѕэ s'тpeгqєј sкι ηєvoι мє мё кsнуя po мa мιя ικ моѕ э pяιѕн aт fтyяё...

sa тe doηι яяєηa тяιггоη vэq vэтeи pє мaгтяєтопι sэ мu sэη suη uм вопι тasнт κяєιт п'яЯ's sнκоηι e niiten мuпѕιѕнт є нλяяопι

aѕ тιgяι as гuaпι as dєтι as oqєaηι as qэvэяιλ мє pяэмтιмє as кєк-u мє яєduκтιмэ пuκ тё ηdaη пga zэмra ιмє

aѕ тιgяι as гuaпι as dєтι as oqєaηι as qэvэяιλ мє pяэмтιмє as кєк-u мє яєduκтιмэ пuκ тё ηdaη пga zэмra ιмє

мвyггє gojeη є моѕ fог ηeѕє ηuк dоп uп тsнтι мє zоя..

sнuм ѕι тι ι ком яяzu є кeякusн мє мu ѕкλ мujт мє fiтu Sэ uп јом qλјо qe e вој peя vєтι κοп Ðu

ѕнок мaт мιя se ιu кuя sкιѕнa мuιт мє pas vэq кuя ju paѕн pяaм тэ 2-vє zємяa dоικє мєм pгas

adhuяus є ¹мιгιоп a кa djaг qe suм dоп єdнэ aι qe
m'gjєгоzoη тнєгг п'zємeя м'adнuяоп

пosнтa тκοм dasнт po qιтaѕн κuя poт sно qudι ѕpoт ηјοн

momentet kritike eekstraaromatike ne prezencen tende senntimentale dua te te dy fjal te arta gjeniale

mos mendoo se me lendoon ani qka edhe pse ti shkon mos mendo qe me mungon se jeta edhe pa ty vazhdon

ιєтоіэ ιэтёп sa sιє η'κяιzё se veq Jєэтλ sкa яєpяιzё

ѕa нєя qe ιом peямєηd edнє вuяяaт κλη гu vэпd ιо qe aтa ιοп тяэмв po кaи яєѕpэкт pёя eмяιп тэмм

ma mir qe sjemi bashk e ma keq tishim kan ma mir mu nda me ko se me met ma von

emnin po ta di mppaske pas dashni gjdo dit pot shoh po nime une nuk pot njoh

me dor N’zemer jom kat thom m’ka mar malli per dikonn

hajt vazhdo ti veq ha mut weq kur te dal per para mos u tut qy sav veni u qu pesh u tut se kto rena nuk marrin funnd….!:|

kado qe shkoj un flaken ja shti e tii kallu llaku bonu shkrum ti ktu merr fund se me kundershhtuu smuun

nisja tasht aktro fajin mlo po .. .veq harroo

ME DIT TI SA ME PELQEN TJERAT MENIHER I LEN TI ME DIT KET SEN MAS MEJE QAFEN E THENN..

vєт dєsнтэ тλsнт ιєто мє deпιн тλsнт nitenn є vjєтeя мuηєѕн мє мλιт vєq кuιтιм

тι sјє гιпd мє vujт тι јє гιпd мє гuιт єн uη yом коп vικтιмe є sќoм dιт мu яujт

merre zemren qe tka dasht dhe qe e ke thy se nuk dua te besoj qe ti mke geny

mos me thuaj lamtumir shko pam pershdet se qdo fjal qe ma ke thon plag e kam nket jet

тαѕѕнт коом ηđяуѕннυ коом ммэ вα qα đυ кeякои ρeя ѕээи ѕккомм мє ииפυ qуѕнн ком qєf комм мє іэтυυ...!!

badihava respekt se ketu ska efekt duhet me kon perfekt se ne qdo aspekt ti je djal i dekt

e di se ki mu pendu pos hum me vones se n’zemren
tem ti ma nuk bon pies

-Stop je i/e denuar me 100 puthje,1000 ledhatime,je i/e arrestuar me burg te perjetshem ne zemren time.

-Bjeri zemres time sa te kesh fuqi,po kujdes se po vritesh se brenda je ti.

-Je aq i/e shemtuar sa qe kur ulesh pran kompjuterit aktivizohet antivirusi.

-Mos duaj qdo kend,mos vuaj kot por duaje ate qe per ty derdh lot.

-Me mir nje fund me dhembje se sa nje dhembje pa fund.

-Nese mendon se dashuria ime per ty eshte plumb,ruaje per vete se te duhet ne fund.

-20% Nice 30%Bad & Sexy=100%Boss

-Nuk jam nga ato qe qajn e vajtojn,por jam nga ato qe per dashuri luftojn.

-Po te ishte kjo bot e mir nuk do te kishim lindur duke qar.

-Realiteti eshte realitet,sado i hidhur te jet.

-Sa mir qe shkove qafen e thefsh,syt mos ti pafsha,kurr mos u kthefsh.

-Nese kemi jet nese kemi fat Dashuria jon dote jet e gjat.

-Vetem nje jet do ta jetoj,vetem nje do te dashuroj,prandaj nje lutje kam,dashuro e mos lendo.

-Pranoje realitetin,qmoje sinqeritetin,duaje ate qe e dashuron por trathtin kurr mos e mendo.

-Do te doja te isha pik loti,ne syt e tu te lindja,ne faqen tende te rreshqisja,ne buzen tende te vdisja.

-Un jam i vdekur vetem ti mund te me kthesh ne jet.

-Dashurija eshte nje por jeton ne dy zemra.

-Kur me mungon buzeqeshja jote humbin eren lulet e kesaj bote.

-Nese te dashuron me zemer sdo ta kerkoj virgjerine deri sa
te hyret ne martese me ty do ta shijoj vetem dashurine..

-Mashkulli deshiron te jet i pari te femna,kurse femna deshiron te jet e fundit te ai.

-Aq sa te kam dasht,aq po te urrej ate qe ja bere zemres sime sdo ta fal kurr per jet.

-As tigri as luani,as deti as oqeani,as bota me mundime smund te ndaj nga zemra ime.

-1000 Jet po ti kisha ti do te mi mirrje une po vdes e ti jeto kujt per mua mos i trego.

-Per netet e errëta ti je DRIT,per jeten time ti je SHPIRT,per zemren time ti je GJAK, pa ty smund te jetoj ASPAK".

»-(¯¥¯)-» тє ∂υα ѕнυмм «-(¯¥¯)-«

-Ne kete kuti kam nje helm te zi,nese ti me trathton un do ta pi.

-Te kam shti ne zemer te kam mbyll me dry qelsi me ka humbur ti ke mbet aty

-Jeta është ëndërr"REALIZOJE" Jeta është enigm"ZBULOJE" Jeta është roman"LEXOJE" E till është Jeta JETOJEEEE!

-Doktor, sa kushton me nxerr dhomin? Varet, prej 5 deri 30 euro! Ani, nxerrma njo t`pesve!

-Bishti i maces plot me lesh lexoje ket mesazh e mos u qesh, kur hyp maca mbi dru lexoje ket mesazh dhe mendo per mu

-Ne mengjes nuk ha se mendoj per ty,ne dark nuk ha se mendoj per ty,naten nuk me ze gjumi se jam uritur

-E kaluara me ka vra nuk mundem me harru ardhmerin me nuk e shoh syte me jane verbu...
avatar
♥alma♥
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 28
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: nicknames per msn shqip

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi