Reali nenshkruan me KAKA dhe C.Ronaldo

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

01042009

Mesazh 

Reali nenshkruan me KAKA dhe C.Ronaldo


Sipas gazetes marca presidenti i cili pritet te zgjidhet kete vere florentino perez ka nenshkruar kontrat me dy super yjet e futbollit boteror KAKA dhe C.Ronaldo transferimi do te behet gjate afatit kalimtar te veres.Keto jan dy emra qe e perforcojn edhe me shume ardhjen e florentino perez ne krye te realit te madridit skuader e cila ka humbur shkelqimin keto vitet e fundit.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi