Celulari Vegas Touchscreen Phone - 68 euro

Shko poshtë

Celulari Vegas Touchscreen Phone - 68 euro

Mesazh nga floroS prej Sun Apr 05, 2009 9:14 pm


Operatori francez i telefonisë mobile “Orange” para pak kohe u ka paraqitur
përdoruesve të tij celularin Vegas Touchscreen Phone, një celular me
ekran të ndjeshëm në prekje.Celulari i lirë përmban Bluetooth, MP3 player, FM radio dhe
fotoaparat prej 1.3 megapiksela si dhe peshë prej 84 gramësh
. Memoria
interne e tij është 64 MB derisa mund të zgjerohet me anë të kartelave
të memories MicrosSD deri në 1 gigabajt.Vegas veçmë ka filluar
të shpërndahet brenda rrjetit të telefonisë mobile Orange. Pasi që
bëhet fjalë për një pajisje për fillestarë, besohet se do të ketë një
numër të madh të përdoruesve të tij.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi