Rregullorja e Forumit

Shko poshtë

Rregullorja e Forumit

Mesazh nga floroS prej Sun Apr 12, 2009 1:09 am

Këtu gjindet rregullorja e forumit tonë


1.Jo fyrje/sharje me anëtart tjerë
Qdo anëtar i joni ka të drejtat e barabarta me anëtar tjerë, ai i cili
bën fyrje, sharje ndaj anëtarve tjer pa asnjë diskutim do të pësojë
përjashtimin nga forumi jonë, po që së sërish regjistrohet me emër
tjetër do të pësoj përjashtim me IP

2.Jo dallime feje
Në forumin tonë nuk duhet të ketë dallime feje për arsye qdo njëri nga
ne i takon fejës musliame apo katolike qfarë do feje qoftë. Në rast që
anëtar bën dallime me një fjalë ai është racist, e në forumin tonë
racistët nuk zëjn vend dhe pason përjashtimi me IP.

3.Respekto mendimin e anëtarit tjeter
Një anëtar i joni shpreh një mendim dhe anëtari tjeter apo kush do të
qoftë ja ndalon ta shpreh mendimin e tij, anëtar merr vërejtje nga
staffi dhe të gjithë e dimë se me 3 vërejtje pason përjashtimi nga
forumi jonë.

4.Nuk mbajme përgjegjsi për ju
Në rast se siqoni ndonjësim rreth pc apo shkarkimin e ndonjë matreali
ne nuk mbajmë përgjegjsi për pc tuaj, në rast se pc juaj del nga
sistemi operativ apo me një far fjale shkatrrohet. Kto janë përgjegjsit
tuaj ne nuk mbajm përgjegjsi për ju.


5.Respekto përmbajtjen e temave
Temat e forumit tonë ka një përmbajtje e cila është caktuar nga autori
i temës. Respekto temën të cilën autori e ka postuar, shpeh mendimin
mbi temen të cilën është paraqitur mos përdor fjalë banale ndaj autorit
apo temes, menjëher staffi jonë do të reagojë dhe do të fshij shkrimin
të cilën bën.


6.Ndalohen reklamat në forumin ton
ë
Reklamat në forumin tonë janë të ndaluara rreptësisht, një anëtar i
cili reklamon apo vendos linkun e ndonjë ueb faqe në firmën e tij,
staffi jonë do të reagojë menjëher dhe do të heq linkun nga tema apo
nga firma dhe anëtar do të merr vërejtje (3 vërejtje pason përjashtimi)


7.Gjuhet qe mund te perdoren
Gjuhet zyrtare te cilat mund te perdoren ne forum jane Shqip dhe Anglisht ,
gjuhe tjeter nuk lejohet te perdoret ne forum !


8.Moderatorët dhe Editimi i postimeve
Moderatorë kanë të drejtë të bëhen anëtarët e rregullt të cilët kanë një
numër të konsiderueshëm të postimeve. Poashtu për të qenë Moderatorë,
anëtari i forumit nuk duhet të ketë pranuar vërejtje paraprakisht nga
Admin/Mod të forumit. Për t'u bërë Moderator ju duhet të parashtroni
kërkesën tek Administratori i forumit dhe ne brenda një kohe të shkurtër
do t'ju kthejmë përgjegje. Administratorët/Moderatorët kanë për detyrë
që të mirëmbajnë punën e forumit. Ata nuk janë kundër askujt personalisht
dhe nëse ndonjëherë ju fshihet postimi mos mendoni se Admin/Mod ka diçka
personale kundër jush.Administratorët/Moderatorët kanë të drejtë të editojnë
apo fshijnë postimet tuaja nga forumi nëse janë në kundrshtim me Rregulloren
e Forumit. Nëse mendoni se iu është bërë e padrejtë në fshirjen apo editimin e
postimeve ju lutem kontaktoni Administratorin e Forumit.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi