Kardashian: Ndoshta duhet ta siguroj prapanicën

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

12042009

Mesazh 

Kardashian: Ndoshta duhet ta siguroj prapanicën

Bukuroshja Kim Kardashian është e hutuar me bujën që bëhet rreth vitheve të saja.Ish-pjesëmarrësja
e shout “Dancing With The Stars” ka prapanicën më të famshme në mesin e
yjeve dhe këtë e ka vërtetuar edhe me paraqitjen e saj mbresëlënëse në
videon e fundit të Eminemit.

“Sapo e pashë videon me vajzën me prapanicë të madhe. Mendova se ishte
histerike, por vërtet nuk shoh ndonjë problem të madh në këtë”, ka
thënë Kardashian rreth videos së fundit që ka xhiruar ajo.

“Madje qarkullojnë thashethemet se unë i kam siguruar vithet e mia për
një milionë dollarë. Nuk e kam bërë, por ndoshta duhet ta bëj”, ka
shtuar bukuroshja.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi