Tisdale sërish e vetmuar

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

12042009

Mesazh 

Tisdale sërish e vetmuar
Ylli i filmit “Hight School Musical”, Ashley Tisdale, raportohet se është ndarë nga i dashuri i saj, vallëzuesi Jared Murillo.Aktorja/këngëtarja
23-vjeçare filloi lidhjen me Murillo, vallëzues në turneun “High School
Musical” dhe pjesëtar i grupit të djelmoshave V Factory, në muajin mars
të vitit të kaluar.

Por dyshja raportohet se kanë vendosur t’i japin fund romancës së tyre pas një viti lidhje, bën të ditur US Weekly.

“Ata nuk kanë dalë së bashku një kohë të gjatë. Ata tashmë janë ndarë,
por kanë mbetur miq”, ka thënë burimi për revistën amerikane.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi