Striptizeret suedeze duhet të paguajnë tatim

Shko poshtë

12042009

Mesazh 

Striptizeret suedeze duhet të paguajnë tatim

Drejtoria suedeze e tatimeve është duke tentuar të vjen deri
tek të dhënat mbi të ardhurat e striptizereve të cilat zhvishen para
kamerave në internet dhe vlerësojnë se qindra suedeze po e shkelin
ligjin.
Në kuadër të hulumtimit, inspektorët tatimorë
vizitojnë faqet e internetit të striptizereve suedeze në tentim për t’i
identifikuar dhe t’i shtyjnë të paguajnë tatim, shkruan BBC.

Vlerësohet se shteti për shkak të veprimeve të tyre në vit humb rreth katër milionë euro.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi