Nëna dënohet për thirrje të shpeshta telefonike

Shko poshtë

12042009

Mesazh 

Nëna dënohet për thirrje të shpeshta telefonike

Austriakja anonime 73-vjeçare nga Klagenfurti aq shumë e ka
“bombarduar” djalin e saj gjatë 2.5 viteve të fundit sa që ai e ka
paditur. Ajo e kishte thirrur 49 herë në ditë në telefon.
“Vetëm kam dashur të flas me të”, ka thënë plaka e përlotur në gjykatë dhe ka shtuar se nuk flet as më bijat e saj.

Ajo nuk e ka parë asnjëherë nipin e saj pesëmbëdhjetëvjeçar.

Gjykata e ka dënuar me 360 euro për bezdisje.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi