Skeleti gjendet në pemë, 29 vite pas vetëvrasjes

Shko poshtë

12042009

Mesazh 

Skeleti gjendet në pemë, 29 vite pas vetëvrasjes

Skeleti i një pensionisti gjerman i cili mbyti lidhi veten në
maje të pemës dhe e shtiu në vetvete është gjetur pas pothuajse 30
vitesh nga një alpinist.
Policia gjermane në qytetin jugor
Landshut ka thënë se burri 69-vjeçar ishte zhdukur në vitin 1980 dhe i
ishte cilësuar si i zhdukur që prej atëherë.
Një alpinist 18 vjeçar gjeti një copë skeleti në pyll javën e kaluar
dhe ia solli atë policisë. Ata kërkuan vendin dhe panë një skelet të
varur në pemë rreth 11 metra lartë.
"Pasi që kërkuam vendin gjetëm një skelet lartë në pemë së bashku me
një revole e cila ishte e varur në litar", ka thënë zëdhënësi i
policisë Leonard Mayer.
Policia ka arritur ta identifikojë burrin me anë të testit të ADN-së.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi